Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy találjak rá egy régi nem...

Hogy találjak rá egy régi nem valami népszerű Zenére?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kb. 6-7 éve (tudom jó régen) láttam a tv-ben a viva-n egy zeneklippet. A zene is nagyon fülbemászó volt, hisz... 2-szer hallottam max. és még ennyi év után is simán vissza tudom dúdolni, csak a szövegét nem tudom.


Amit tudok róla:

- úgy emlékszem fekete-fehér

- férfi énekel, mély a hangja, szerintem pop kategória

- nem valami ismert, végignéztem az összes toplistát, keresgéltem már utána egy csomót, de semmi, nem népszerű

-a videóklippben egy csapat fáklyás ember egy hídhoz vonul, ahol egy nőt belelöknek, vagy valami ilyesmi, de aztán a nő az felemelkedik a vízből és hát... ja elég creepy. Azért maradt meg ennyire gondolom mert akkor még rendesen beijedtem tőle.


Szóval ha valaki ismerné örök hálám, ha nem, akkor meg fogalmam sincs róla egyeltalán hogy keressem. Népszerűtlen 2008-2010 körüli számokat manapság hogy találjak meg? Már kerestem vagy 10 órát összesen, de semmi, pedig minden évben megfogadom, hogy na most megtalálom!



2017. júl. 29. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szövegből emlékszel valamire?
2017. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!