Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Keresem annak régi női parfümn...

Keresem annak régi női parfümnek a nevét, ami a 80'-as években nagyon népszerű volt Amerkában (de lehet hogy még most is az. Van tippe valakinek, hogy melyik lehetett az a parfüm?

Figyelt kérdés
A 80'-as években Amerikából hazalátogató rokon hölgy egy rendkívül kellemes illatot viselt annak idején. Kérdeztük is milyen illat, de sajnos nem emlékszem már rá. Talán akkor még nem volt ekkora parfüm választék, van ötlete valakinek, hogy melyik lehetett az az illat?

2017. máj. 7. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Chanel 5?
2017. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a gabriela sabatini volt règen elèg nèpszerű
2017. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kismillió ilyen van, Paloma Picasso, Opium, Poison, CK Obsession, Charlie Red, Coco, Lou Lou, YSL Paris, Coty Exclamation, Anais Anais, Red Door, Ysatis, Oscar

USA-ban is vannak ráadásul olcsóbb parfümök, amik nálunk nem nagyon kaphatóak (Jovan, Coty, Dana, stb felénk csak 1-2 féle van, ott meg olyan mint itt a BU)

Milyen korú volt akkor a rokon?

2017. máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

45 körül lehetett akkor a hölgy.

Ezek közül az Opiumra tippelnék. Csak azért vannak kétségeim, mert a nálunk parfümériában kapható Opium nem ugyanaz az illat.


Érdekesség: Kb. Két héttel ezelőtt külföldön voltam (Olaszországban), beszálltam egy liftbe, ami üres volt, de hatalmas illatfelhőként ugyanazt a parfüm illatot éreztem. Így abban reménykedem, hogy manapság is megtaláható ez a parfüm, de az is lehet, hogy valaki a 20-30 éve meglévő vintage parfümjét használja.

2017. máj. 8. 08:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a Cinnabar-t vagy a Youth-Dew-t próbáld meg akkor. Ugyan nem ismerem az Opium régi verzióját, de állítólag ez a két parfüm hasonló kategória mint az volt.
2017. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! Szerintem amire én gondolok az az Opium egy vintage (original) verziója lehet (ami nem igazán hasonlít a drogériában most kapható Opiumokhoz).

Nagyon tetszik ez az illat, bár számomra amolyan "nagy asszonyok parfumje", így nem biztos hogy illene hozzàm. Ettől függetlenül megpróbálom felkutatni az Opiumot es a Cinnabar-t, hátha valakinek a parfumos polcán lapul még ilyen illat es adna belőle egy kisebb mennyiséget.

2017. máj. 8. 15:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Véletlenül felfedeztem, hogy egy hölgy hirdet Chanel 5 parfümöt is. Utána néztem, őt is nagyon magasztalják, mint illatot :). Belőle is szerzek egy kis mintát:).
2017. máj. 10. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Charlie
2017. aug. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!