Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon van még rajtam...

Magyarországon van még rajtam kívül valaki aki szereti a synthpop, futurepop, dark electro, EBM, stb. electro zenéket? Mint pl: Eisfabrik, Chrom, Solitary Experiments, And One, Neuroticfish, De/Vision, VNV Nation, Solar Fake, Seelenacht, stb.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hazánkban nem nagyon elterjedt ez a fajta zene, de néha jó lenne dumcsizni olyanokkal akik kedvelik ezeket a zenéket! Ha léteztek, akkor írjatok bátran!!! :-)

Köszönöm!



#EBM #future pop #Eisfabrik
2017. aug. 1. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az újhullámos synthwawe-t nagyon csípem :) Kawinsky, Scandroid, Lazerhawk, Carpenter Brut és még sorolhatnám. Mostanság pl. Scandroid legújabb EP-jét szoktam hallgatni.


https://www.youtube.com/watch?v=o8Bj3A53N2M

2017. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, van. Dark electro-t, Aggrotech-et szoktam hallgatni, pl. Combichrist (qrva jó banda)
2017. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de ilyesmiken élek. :P
2019. jún. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedvenc stílusaim. A fentieken kívül még darkwavet, medieval-electrot is hallgatok.


Kiegészíteném a fenti zenekarok listáját:

Covenant, Funker Vogt, Assemblage 23, Ruined Conflict, Apoptygma Berzerk, Bruderschaft (Ronan Harris énekel, mint a VNV Nationben), Rotersand.


Darkwave, electrogót, medieval-electro bandák: Diary of Dreams, Deine Lakaien, Blutengel, E Nomine, The Crüxshadows, Heimataerde, Qntal...

2019. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!