Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Ugye par hettel ezelott meghalt a Linkin Park enekese, Chester...

Hatalmas Linkin Park fan vagyok, ezert nem tudom meg mindig felfogni..egyszeruen nincs egy olyan perc, hogy ne ra gondolnek, egesz nap o jar a fejenbe, az a gyonyoru hangja, az a teste....megorulok erte.. Nem tudom elegszer meghalalni az istennek hogy ott lehettem a VOLT-on, es lathattam ot elobe! Az egesz zenekart imadom, Mike-t is, de Chester....ahhhw..

Egyszeruen nezem a klippeket, es szo szerint szerelmes vagyok bele.. Annyira tetszik mikor felordit, vagy csak igy szeliden enekel...annyira aranyos es...helyes:) Egyszeruen imadom, es fel sen foghatom, hogy hogy olhette meg magat..egyszeruen annyira tetszik...es olyan rossz belegondolni, hogy o nincs tobbet..

Linkin Park fanok, ti hogy vagytok ezzel? Nektek is annyira tetszik/tetszett Chester, hogy nem birjatok ki nelkule?


2017. aug. 3. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom első sorban a legközelebbi barátoddal kellene beszélned róla. Jobban ismer mint én [egy unkown user of the univers] ő valószínű tud olyan tanácsot adni, amelyet sajnos mi idegenek innen a távolból nem.

Szerintem alkoss egy jó kis borítóképet, ha van hozzáértésed és sok időt töltesz a facebookon. Az legalább lefoglal kicsit. Nekem általában 3/4-óra egy jobb kép összehozzása. Rajzolj, fényképezz, olvass, nézz filmet, vedd alő a mikrofonodat, és kezdj el skypeolni, a régi ismerősökkel, távol lakó családtagokkal, amennyiben nem csináltál ilyet régóta. Menj el futni. Tűzz ki célokat, és próbálj ki valami újat, foglalkozz olyan tevékenységekkel, melyekkel még soha, nem foglalkoztál.

=)

2017. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg később ki fogod nőni ezt a hajlamodat az elvakult rajongásra. Nagyon sok tini így van, ne aggódj, elmúlik.

Bár én soha sem értettem, hogy lehet ennyire oda lenni valakiért...

Természetesen nekem is vannak kedvenc zenészeim, akikre ha ránézek, azt mondom, hogy "hjaaaj. fennséges és tökéletes teremtés. ahh. megfogdosnám.", de nem lennék képes úgy megélni a veszteségüket, mintha ismertem volna őket. Mert nem így volt. Szomorú, igen, persze sajnálom nagyon, meg minden, de nem egy családtagot, vagy szerelmet vesztettünk el... Ő azt sem tudta, hogy létezem, én pedig csak egy sorban állok azzal a pármillió emberrel, aki ugyanúgy a "fanja". Tehát semmi különleges vagy személyes kapcsolat nincs, miért zuhannék magamba a halála miatt?

2017. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!