Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják sokan a rockot,...

Miért utálják sokan a rockot, főleg a nemzeti rockot?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell megszólni azt, aki büszke arra, hogy magyar, és rocker. Én is szidalmazhatnám a despacito-t, mert van belekötnivaló.

2017. aug. 9. 08:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Azért amiért sokan utálnak mindenféle más zenei irányzatot is. Nem vagyunk egyformák, nem egyforma az ízlésünk és van aki hangot is ad a negatív véleményének. Ne vedd személyes sértésnek, nem kell foglalkozni vele, ilyen egyszerű.
2017. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Vsz rossz közösségben vagy. A rock, inkább metál mindig menő.

A nemzeti rock-ot valóban sokan nem szeretik.

Én spec az egyszerűsége és a közönsége miatt nem hallgatom és nem szeretem, ám soha senkit nem szóltam meg miatta. Mindenki azt hallgat, amit akar.

2017. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nemzeti rock mindig irredenta és nem ritkán rasszista és antiszemita, legalább burkoltan a bandákkal együtt, ez pedig csak egy szûk (de hangos) rétegnek jön be.


A rendes folk rock bandákkal is ki lehet élni a nemzeti büszkeséget, nem csak a Kárpátiával.

2017. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én magukat a rockereket nem szeretem. A zenét szeretem, de a rockereket nem. Legtöbbször azért, mert aki másmilyen zenét hallgat azt megszólják. Nem mondom, hogy mindegyik ilyen, de nem szeretem, amikor azt mondják, hogy akik nem rockot hallgatnak, azok valószínűleg csak ilyen semmitmondó mainstream zenéket hallgatnak.
2017. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy miért kéne büszkének lenni valamire, ami születéstől fogva adott. Ennyi erővel a jó csajoknak is járhatna külön zenei stílus, aminek hallgatása alatt könnybelábadna a szemük az őket dícsérő dalszövegektől.


Ja, igen, a nemzeti rock dalszövegei giccsesek, a zenei alap pedig egyszerű, ezért sem hallgatom.

2017. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A rockot szerintem nem utálják annyian... Legalábbis nem többen, mint ahányan az elektronikus zenét, vagy akármit. Nekem a szinte kizárólag rádió-poppot hallgató haverjaim egy bizonyos kor felett sose fikázták a rock/metál részét, meg az annál extrémebbet se.


A nemzeti rockot, hogy őszinte legyek, én sem szeretem. Senkit nem ítélek el, aki szereti (vannak is Kárpátiát kedvelő barátaim, akivel még politikai nézeteltéréseink se nagyon vannak), meg mint minden zenei vélemény, ez is szubjektív, viszont úgy gondolom, hogy zeneileg semmi izgalmasat nem adnak ezek az előadók, kizárólag a szövegekkel, meg az imiddzsel célozzák meg a közönséget, de a tartalom is általában semmitmondó... Szeretem én a magyar nyelvet, a magyar konyhát, a magyar irodalmat, a magyar népművészetet, büszke vagyok a sportolóinkra, tudósainkra, stb., de nekem ez az ilyen nagy magyar vagyok, olyan nagy magyar vagyok, fűt a hazaszeretet dolog valahogy sose jött át. Valaki korábban említette a rasszizmust, antiszemitizmust, igen, az is egy olyan dolog, ami nem igazán tetszik nekem, mikor előjön, de hallgatok más olyan zenét, aminek a tartalmával nem értek egyet, inkább tényleg csak a jellegtelenség, meg a célközönség megpályázásának módja zavar.

2017. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem utálom. De nem is hallgatom. Zeneileg és szövegileg általában gagyi. Ez a fő problémám vele. A jelenlegi közönségükkel meg nem is tudok azonosulni.
2017. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén szólva ,azért ,mert szar.
2017. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
A nemzeti rock nem igazi rock, kifordítja a rock szellemiségét. A rock eredetileg a feketék és a hippik zenéje volt.
2017. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%

A rockot azért, mert nem értik sem a zenéjét, sem a szövegét. A tömegeknek a popzene való, az elég egyszerű ahhoz, hogy be tudják fogadni.

A nemzeti rock más kérdés, azt azok utálják, akik a hazájukat is utálják.

2017. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!