Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Kéne segítség,...

Gitárosok! Kéne segítség, milyen gitár ez és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a hangja, de nem tudom, hol keressem, annyit tudok Ibanez.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fslinkyguitarist%2Fvideos%2F1565876783450609%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>



2017. aug. 13. 00:11
 1/10 Mojjo ***** válasza:
Első körben próbáld meg helyesen belinkelni, sokat fog segíteni :)
2017. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyi elég, hogy nem a Te árkategóriád?
2017. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amúgy némi kínlódással megfejtettem a videót (külön gratulálnék a behányáshoz, szép igényes vagy) és a videó alatt ott virít, hogy milyen gitárral játssza.

Nem tudom miben segítsünk még, bökjünk oda az ujjunkkal? Olvassuk fel?

400 ezertől kezdődik egyébként és akkor még egy kábeled sincs, nem hogy erősítőd amin megszólal.

2017. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben már kinyomoztam, meg is rendeltem a Hangszerarzenálnál. Nem volt 400 ezer, csak 386 keménytokkal. Már csak azt a dalt kell megtanulnom rajta:)
2017. aug. 14. 07:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Apuka besegített? Nem baj, gyakorolj szorgalmasan, biztosan el fogod tudni játszani ezt a dalt,..., úgy két három év múlva....
2017. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
LoL :D : D:D :D
2017. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Waff ***** válasza:

Gyakorlat teszi a mestert :))

Egyébként melyik dalról van szó?

2017. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz szépen! Miért baj, ha az ember szülei támogatják gyerekük hobbiát?! A zsebpénzemből nehéz lett volna megvenni. Egyébként nem tudom mi bajod "virtuoz", ez a dal egyáltalán nem látszik nehéznek!
2017. aug. 14. 10:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajom, mondtam, hogy gratulálok, az a gitár valóban nagyon jó. "Könnyűnek látszik", nos látszik, hogy nem gitáros szemmel figyeled a dalt és az előadás módot. Azért mert nincs széttekerve, és viszonylag lassabb melódiák vannak benne, nem biztos, hogy könnyű. Nem ismerem a kvalításodat, nem tudom milyen szinten játszol, de egy jó tanácsot azért adnék, ha nem haragszol. Ballada az egyik legnehezebb műfaj, amiket lehet, hogy fonetikusan könnyű megtanulni, de jól eljátszani annál nehezebb. Jobban előtérbe kerül a dallam, a lélek és az érzés nagyon fontos, hogy hiteles legyen a játékod.. Eh, de miért is oktatlak? Hisz ha ez neked nagyon könnyű, akkor tudsz mindent:):)
2017. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erről jut eszembe hogy volt egy srác, bejött a Hevesiékhez hogy ezt meg ezt meg ezt a gitárt szeretném. De ki sem próbálod kérdezte Imi. Nem, nem tudok. Oké, másfél millió. 😂 Imi:-Csak vissza ne hozta másnap hogy inkább nem kell. 😂
2022. jan. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!