Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Elektromos gitár...

Gitárosok! Elektromos gitár kezdőnek metál és rock zajkeltés céljából :D Tanácsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék egy elektromos gitárt vásárolni metál illetve rockot szeretnék leginkább játszani rajta,fél éve kaptam egy akusztikus gitárt és megtanultam az akkordokat skálákat egész szépen haladok de mindezt csak azért ,hogy ha majd vásárolok egy elektromos gitárt tudjak valamit játszani rajta...Gondolkodtam a Jackson Dinky Minion szériájára vagy ezekre az olcsóbb Vision ,Bmi gitárokra,max 70ezret szeretnék rá szánni!Linkeket is küldhettek! :D

2017. ápr. 19. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 70-et szánsz rá akkor érdemes kihasználni a keretet. Vision bmi felejtős.
2017. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Jacksonok jók, Cort, Ibanez szintén megtalálható viszonylag olcsón és jó minőségben. Squier és az Epiphone gitárok is jók első gitárnak.
2017. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim szerint Jackson vagy Ibanez, ha metálról van szó. A Cort szerintem nem annyira, bár lehet csak én nem fogtam a kezemben olyan modelleket. De a Vision és társai ahogy az előttem szóló is mondta felejtős.
2017. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mojjo ***** válasza:

Azért a 70 nem olyan hűde sok. Ennyiből a nagy márkáknál (Epi, Jackson, Ibanez...) még elég gyér és főleg gagyi a választék.


Én egy Cort KX-5-öt ajánlanék. 60-65 között vihető újonnan, marad még apróbb kiegészítőkre egy kis pénz. Két felezhető humbuckere van, kezdő szinten a metálhoz és rockhoz (ahova jól jöhet a felezhetőség) szerintem teljesen korrekt választás.

2017. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Elgondolkodtam a Cort-ról is,de találtam még pár gitárt ami megtetszett:

[link]

[link]

[link]

[link]

Valakinek valami tapasztalata?Vélemények ezekről a gitárokról? :)

2017. ápr. 21. 09:41
 6/6 Mojjo ***** válasza:

@5: tremolós gitárt ebben az árkategóriában szerintem nem érdemes venni, azt kihúznám a listáról.

Ami a többit illeti: menj el pár hangszerboltba és próbálj végig annyi gitàrt, amennyit csak tudsz. Ennél jobb módszer nincs.

2017. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!