Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha a rádiókban adnak rapzenét...

Ha a rádiókban adnak rapzenét (Eminem, Snoop Dogg), akkor 2Pac számait miért nem adják sohasem?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt mert van köztük egy generációs különbség (a mai rádióhallgató generáció alja még nem is élt amikor 2Pac már nem élt), másrészt a kereskedelmi rádiók alapvető műfaja a popzene és a rap közül is a populárist fogják adni nem az undergroundot.
2017. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég igénytelen a rádióknak.
2017. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
#2 Miért, Eminem az? A csávó mind technikai képességben, mind szókincsben 2Pac felett van, hiába Pac a régebbi és nagyobb hatású előadó a műfajban...
2017. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azokban a rádiókban amiket én hallok, sajnos csak Wolf Kati meg Vastag Csaba van
2017. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom mert régi; és nemtom, vannak olyan rádiók, amelyek úgy vannak, hogy esetleg nem nagyon illik bele az arculatába. Meg hogy "már lejárt", megvolt annak is a maga ideje. AMúgy én nem tudom, nem vagyok semmi féle szinten jártas.
2017. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az a Rap jelent valamit, van mondanivalója és fel kell dolgozni. Ma meg a könnyen eladható, könnyűzenét sugározzák ami egy nagy semmi ritmusra, én szerintem.
2017. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Adják néha. Legalábbis Németországban hallottam egyszer...itthon nem nagyon. De van ahol néha bepörög egy 2pac szám.

Eminem meg sokkal mainstreamebb. Abban volt a sikere, hogy ugyan mainstream volt, de nem üres és mivel fehér egy fekete műfajban, ezért sok fehér bírja mindmáig.

2017. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!