Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismertek jó rock kocsmákat...

Ismertek jó rock kocsmákat Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok rockerek, még kb. 2 hetet vagyok Budapesten és szeretnék megnézni, meglátogatni pár jó metál kocsmát, tudnátok nekem ebben segíteni? Olyat mondjatok, amit kidob a google térkép, hogy találjak oda :D Esetleg bármi más hely amit egy rockernek érdemes meglátogatni Budapesten? lehet az üzlettől múzeumig, kocsma, bármi. A Rockpincét ismerem, a Dürer Kertet és a Barba Negra-t. Ezen kívül semmit. Ebben lenne jó, ha segítenétek, köszi.

2017. aug. 14. 12:04
 1/5 A kérdező kommentje:
helyesbítenék, az is jó amit nem dob ki a google, csak akkor címet mondjatok mellé, köszönöm!
2017. aug. 14. 12:06
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia én ismerek egy egész jó helyet a körúton van :) a király utca sarkánál a hársfa utca 61-es szám alatt:) az irányítószám ha érdekel akkor az 1077. Tarajos Gőte egyébként a kocsma neve:) ha rákeresel kiadja! Remélem tudtam segíteni!
2017. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem rock a tematikája a Jurtának, viszont akik oda járnak, jórészt rock és metál zenét hallgatnak, és az ott játszott zenék sem az elektro családjából kerülnek kiválasztásra.

Ha nincs benned egy csipetnyi "magyar büszkeség" sem, akkor viszont hagyd ki a helyet, nem éreznéd jól magad, sokszor játszanak nemzeti rockot.

A hely a Thököly út és a Hungária körút kereszteződésénél van.

2017. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Eszembejutott még egy! Szintén a körúton van egy hely! A Müsszi(nem tudom hogyan kell irni helyesen) a Blaha Lukza térnél. Hangulatos,sötét hely. Csocsó, zenekarok, ülőhely! Egész kedves kis hely! Én nagyon szeretem. :) ha rákeresel szerintem kiadja
2017. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ZegZug, Trafik, S8 Underground, Showbarlang (underground kocsmák, egyben koncerthelyszínek)
2017. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!