Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik weboldalról tudnék...

Melyik weboldalról tudnék rendelni a kedvenc bandá (i) m pólójából? Vagy esetleg van valahol ilyen "rajongói klub" Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ami megbízható, jó termékeket árul. Nem szeretek online pólókat rendelni, inkább személyesen veszem, de ha nem tudok akkor kénytelen vagyok. Nektek van tapasztalataitok?

Rammstein és Five Finger Death Punchról lenne szó.

(Aki azzal jön, hogy ne érezzem magam különbnek attól, hogy metált hallgatok, az kérem menjen el ha nem tud segíteni.)



2017. aug. 14. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem zenekar-specifikus rajongói oldalak vannak, hanem zenei merch-boltok, a legtöbbnek van egy rahedli R+, meg FFDP cucca. USAPóló és a RockPince az, ahol biztosan hivatalos termékeket találsz, de vannak még megkérdőjelezhetőbb helyek, mint a Shark n Roll, Viking Metal, meg az Eiffel Rock Shop.
2017. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rockpincét én is ajánlom... konkrétan tapasztalatból, összes bandás pólómat ott vettem, és teljesen meg vagyok velük elégedve. :)
2017. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!