Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmánból ki illetve kik...

Nirata kérdése:

A Szulejmánból ki illetve kik a kedvenc szereplőtök/szereplőitek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 17:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Természetesen maga a Szultán. Szerintem aranyos, de tényleg. Bár nem tudom, hogy tényleg ilyen aranyos volt-e, azon kívül, hogy leigázta a fél világot, vagy csak azért állítják be ilyennek, hogy mondjuk az olyanok, mint én, ne veszítsék el az érdeklődésüket a sorozat iránt.

Amúgy kedvelem még Ibrahimot is, bár miután összetörte a hegedűjét...

Nekem Leo is szimpatikus, bár amikor megjelent azt hittem, hogy ez az egész történelmi alapú sorozat átmegy nyálas szappanoperába, de szerencsére nem.

Amúgy van még pár kedvencem, de most csak ennyit írok. Neked kik a kedvenceid? :)

2013. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nekem Ibrahim és Nigar (nem azért ami hamarosan fog történni) hanem alapjáraton... Mindketten nagyon okosak, és sokszor nagyon jól kezelik a helyzeteket...

A szultánnal kicsit hadilábon állok. Hol szimpi hol nem... Bár a mostani részre nagy kiváncsi vagyok! A Hürrem-Szulejmán jelenet nagyon szép volt!

2013. aug. 20. 19:04
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én Szümbül Agát bírom azon mindig nevetnem kell ahogyan el húzza a szavakat,meg a nézése tiszta nevetséges!
2013. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Nigarra és Ibrahimra kíváncsi vagyok nagyon!

Tényleg, Szümbül aga is jó. Én is mindig nevetek rajta.

2013. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Nekem Hürrem,Szulejmán...(még sorolhatnám),de a legfőbb kedvencem Mihrimah! :)
2013. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Nekem Ibrahim a kedvencem az egész élettörténete miatt,szerintem Nigar jobban illik hozzá mint Hatice :)

Szulejmán is jó csak azt nem szeretem benne hogy nem veszi észre Hürrem valódi énjét.

2013. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nekem: Nigar (ő a főkedvenc), Hürrem, Szümbül Aga
2013. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Mihrimah az melyik is? (:
2013. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hürrem lánya (:


Köszönöm a válaszokat (:

Tök jó, hogy nagyábból mindenkinek ugyanaz a véleménye(:

2013. aug. 21. 17:47
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem Nigar és Szümbül aga. Nagyon jó páros, mindig ugratják egymást. Szümbül aga 'Nigááár Nigááár'-ján mindig úgy nevetek :D

Szerintem is Ibrahim inkább Nigárral illik össze,de sajnos szegény nő élete olyan szomorú lesz...Mikor Ibrahim felpodozta( nagyon messze van még) akkor ábrándultam ki Ibrahimból...

2013. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!