Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi véleményetek erről a számról?

Mi véleményetek erről a számról?


2017. aug. 15. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonlókat hallgat nagymamám vasárnap délelőtt xd
2017. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ne.
2017. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A verze dallama kicsit nekem olyan Pet Shop Boys-os, amúgy egy tök átlagos mulatós.


Na, de klip, kérem szépen! Hát, az a minimalizmus csimborasszója!


Az elején megjelenik a falu három bikája, akik bár sikeres használtmobil seftesek, mégis szerényen beérik egy 20 éves Pözsóval. (Máskülönben bámulatos, hogy 2000 után még vannak olyan civilizációk szerte az Alföldön, ahol a zselés haj menőnek számít... gondolom 1-2 év és az első emósok is megjelennek a környéken!).


Aztán megérkezik a főhős is egy németben lízingelt Bömbivel, szemléltetve a kasztok közti egyenlőtlenséget, majd miután lepacsizik a spanokkal, kezdetét veszi a féktelen buli egy délutáni nyugdíjas klub lelkesedésével.


Nagyjából ott köptem majdnem a monitorra a rizses joghurtot, mikor a táncparkettről a pódiumra teleportált a rendszergazda testében élő múlatóskirály, de akkor még nem sejtettem, hogy az unatkozó 12 éves gyerek és a sony vegas szövetségének a gyümölcse az igazán csak a klip 1:15-nél tartó részénél fog megérni, amiknek láttán, meg már egyenesen az epilepsziaroham környékezett. Valószínűleg 2:45-nél a szemüveges csaj át is élt valamiféle rohamot, mert nem tudtam eldönteni, hogy minek tudható be az a vergődés, amit a földön fekve levág, és ami nyilvánvalóan nem tánc.


Végül az énekesünk hazamegy, hogy a munka utáni feszültséget levezesse néhány LAN-partyval, a záró képsorokban pedig azt láthatjuk, hogy a sikeres tiszaputypuruttyi középvállalkozók törvénytisztelő módon nem ülnek hullarészegen a volán mögé.


Külön említést érdemel még egy kicsit a szöveg!


Először is kiemelném annak ellentmondásosságát, mert hol "folyik a sör, a bor, a pálinka", hol meg "whiskey bombát, nem pálinkát" Most akkor van vagy nincs pálinka? A következetesség és a szövegíró két külön planétán hever már megint.


Aztán másodszor "mindegy nekem fehér vagy fekete, csak a babám senki el ne vigye..." Kérdem én, hogy fehér vagy fekete mi? Vagy ki? Nem hiszem, hogy több fekete pasi mászkálna Tiszateleken, mint ahány 60 alatti rajongója vagy a Sas-kabarénak, tehát a "feketére" vonatkozó félelme főhősünknek alaptalan.


Erénye a klipnek, hogy autentikusan valami szabolcsit mutat be mindenféle manír nélkül, tehát antropológusoknak és szociológusoknak különösen ajánlott!

2017. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy a klipben Familia Kft-ét megszégyenítő finomsággal van elrejtve a Pegazus Club promóciója.
2017. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Slayer
2017. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Emberkínzásra tökéletes...
2017. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább tankcsapdát hallgatók.
2017. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább a halál.
2017. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!