Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenével kapcsolatos jövő...

Zenével kapcsolatos jövő kiépítése?

Figyelt kérdés
Most tudatosult bennem hogy mit is szeretnék csinálni az életemben. Jelenleg pincér vagyok 19f. Tovább szeretnék tanulni méghozzá a zene és művészet irányában majd ebben dolgozni és élni. Pontosan még nem tudom mit is szeretnék de vannak dolgok amik pontosabban érdekelnek. Zene területén dalszöveg írás, vagy bármilyen ehhez tartozó munkakör. Nagy szerencsém hogy nem vagyok kötött e téren minden fajta zenét szeretek ami jó. Klasszikustól a modernig bármi. Érettségim nincs akkor ezt el kéne végeznem? Bármilyen segítséget szívesen várok és jelenleg is keresgélek az interneten hogy mennek ezek a dolgok.

2017. aug. 19. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen embereket menedzselek. Privizz rám.

Ő is nekem köszönheti a karrierjét:

https://www.youtube.com/watch?v=OFN0K51WjC4

2017. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El kezdesz zenélni, ha jó vagy és szerencsés is akkor talán összejön. Kb ennyi
2017. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Zenéből csak akkor tudsz megélni, ha tehetségtelen vagy, plusz van elég protekciód.
2017. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!