Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fesztiválon kiszolgálnak 18...

Fesztiválon kiszolgálnak 18 év alatt alkoholos itallal? 17/f

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem. Gyakorlatban szinte kizárt hogy elkérik személyidet, hacsak nincs látványosan kölyökarcod.
2017. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam, mert tegnap voltam BB fesztiválon, és simán kiszolgáltak :D Csak arra gondoltam, hogy nagyobb fesztiválokon (Sziget,Volt,Balaton Sound) elkérik-e a személyit :D
2017. aug. 19. 22:16
 3/8 anonim válasza:
100%
Már voltam Soundon meg Szigeten is, kivan írva hogy 18 év alatt alkoholos italt nem adnak ki, de személyit még sose láttam, hogy bárkitől is kértek volna.
2017. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Eddig még engem is kiszolgáltak minden fesztiválon. Személyimet pedig még soha nem kérték el ilyen helyeken.
2017. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) ;)
2017. aug. 20. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan helyen, ahol 5 perc alatt vehetsz drogot, ha akarsz, majd pont az alkoholnál tökölnének a személyivel?
2017. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ebben van valami :D :D
2017. aug. 20. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:
tőlem már kérték ott a személyimet, annak ellenére, hogy rég nagykorú voltam (bár nem nézek ki még 24 évesen se 18-nak :(), idén megkérdezték, ugye elmúltam-e már 18, és egy igen után már kaptam is a sörömet. egyébként tényleg a kutya se nézi, ha mégis aggódsz emiatt, akkor azt tanácsolom, hogy valami olyan helyen vegyél alkoholt, ahol nagy a tömeg és a pörgés, így nem lesz idejük ezzel foglalkozni.
2017. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!