Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Voltatok már egyedül fesztivál...

Voltatok már egyedül fesztiválon? Hogy kell ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lesz egy helyi szervezésű kétnapos koncertsorozat a szülővárosomhoz közel, amire a barátommal mentem volna. Tegnap szakítottunk, de én ettől függetlenül szeretnék elmenni a koncertekre, csak ugye nincs kivel, de most ez engem hidegen hagy. Azt találtam ki, hogy megpróbálok odacsapódni egy társasághoz. Szerintetek összejöhet? Nyilván egyedül nem érzem olyan jól magam, mintha ismerősökkel mennék... (Sajnos erre nincsen lehetőségem, mindenképp egyedül megyek, a kérdés, hogy hogyan tudnék társaságba kerülni)

2017. jún. 22. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

-Hello

-Hello

-Jó a zene mi?

-Annyira nem.

-Nem tetszik? Mit szeretsz?


Aztán folytatódik tovább a társalgás.

2017. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg ezek szerint csaj vagy, akkor nem kell aggódni, seregnyi merevedéses kan fog veled nagyon szivesen ismerkedni.
2017. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

-Szia

-Szia

-Van pálinkám. Kérsz?

/csillogó szempár/

2 órával később

-Te vagy a legjobb arc a világon!

-Tudom korai még, de leszünk öribarik?

2017. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek ;*
2017. jún. 23. 19:40
 5/5 anonim válasza:
hármas érdekeset ir
2022. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!