Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hipszter helyek vannak...

Milyen hipszter helyek vannak Pesten pl bakelit lemezboltok, ilyen stílusú kávézók stb?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
annál gázabb nem lehetsz, minthogy úgy akarod elhitetni a világgal hogy egy csoportba tartozol, hogy olyan helyekre mész, ami jellemző rájuk..
2017. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy hipszternek akarok tűnni, egyszerűen csak tetszenek ezek a stílusú helyek. De a kommentedből az jön le, hogy te baromi nagy hipszter vagy és kikéred magadnak a kérdést.:DDD
2017. aug. 20. 19:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon már egy kérdést sem lehet kiírni, mindig belédkötnek... vicc
2017. aug. 20. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ha rocker helyet keresnél akkor is ezt írtam volna de ettől még nem vagyok rocker ahogy hipster se..szóval akkor ha valaki azt írja, hogy a lemezbolt hipszteres hely, akkor te odamész, mert tetszik a lemezbolt hangulata, mégha nem is szeretnél lemezt vásárolni? tudom hogy te is írtad a lemezboltot, ezt csak egy példának hoztam fel. növessz szakállat, vegyél magadnak sima üveglencsés nagykeretes nagypapa szemüveget még ha a látásoddal nincs is semmi baj. annak is megvan a hangulata.
2017. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt hittem a hipszterek osztódással szaporodnak...

Multiplication with division before it was cool...

2017. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lemezboltoknak köze nincs a 'hipszterekhez', és a rémhírekkel ellentétben szerencsére még nem árasztották el az üzleteket, legalábbis én eddig még egy hipszterrel sem találkoztam (pedig közel az boltot ismerem), csak olyan emberekkel, akik tényleg vinylt akarnak venni.


Ha hipszterkedni akarsz menj a Deákra és a környékére, az tele van velük.

2017. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*közel az összes boltot
2017. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!