Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 17 éve gitározom és énekelek...

17 éve gitározom és énekelek szerintem nem rosszul. Bandám visoznt nincs. Hol lehetne hobbiból emberek előtt játszani?

Figyelt kérdés
Eljutott a képzettségem és a saját szerzeményeim egy olyan pontra, hogy már szívesen játszanék közönségnek. Kigyógyultam egy mániás depresszióból, ami alatt egy hihetetlenül nagy és kreatív zenei repertoárt építettem fel, ami sok barátomnak tetszik. Viszont nem zenéből szeretnék megélni, mert van rendes polgári szakmám. Milyen helyeken lehetne kipróbálni magam élőben, ahol fel tudnám mérni, hogy tetszik-e a közönségnek, amit csinálok? Pénzt nem kérnék fellépésért, viszont fizetni sem szeretnék. Amolyan ingyen színpadra gondoltam, ahol a házigazda örül, hogy van élőzene, én pedig örülök, hogy játszhatok.
2017. aug. 24. 13:04
 1/2 anonim válasza:
Nekem lenne egy ötletem de lehet hülyeséget mondok.Ugye jól gitározol meg énekelsz de még nem nagyon ismernek.Az én véleményem az lenne ha nagyon akarsz játszani akkor megkérdezhetnél mondjuk pár iskolát,közép iskolát hogy mondjuk szervezzen egy bulikat, bálokat amin te zenélsz.Így a tinik is megismernek és felkapottab leszel és akár még nagyob helyre is hívhatnak.
2017. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vegyél egy USB mikrofont, meg egy macet. Rögzítsd a dalaidat egy cd-n, és helyezd letétbe az ArtisJus-nál a lemezt eredetiségvizsgálat után. Ezután ajánlom csak a fellépést, mert ha valóban erősek a szerzeményeid, a rádióból fogod őket visszahallani, és azokat nem te fogod játszani, hanem majd valamelyik jól ismert banda. Kár lenne azért a szerzői jogaidért.
2017. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!