Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kövezzetek meg de csak szerint...

Kövezzetek meg de csak szerintem van az hogy a GOT7 az BTS kopi?

Figyelt kérdés

#BTS #GOT7 #.kpop
2017. júl. 20. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Én is észre vettem. Szerintem is az. :/
2017. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül ezzel:D ^^
2017. júl. 21. 16:01
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Rohadtul nem. Sokkal jobbak szerintem(!!!). ^^
2017. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Mire gondolsz pontosan? Szerintem teljesen más típusúak a dalaik és a klipjeik. Nem copyznak. Meg alapból híres cégnél vannak, szóval elég gáz lenne, ha mástól vennék az ötleteket.
2017. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem illett volna legalább érvelni[miért gondolod ezt/miben nyilvánul meg..valami], mert ezt jól lógva hagytad..

Foglalmam sincs mire gondolhatsz. Zene, stílus, maga az M/V-k, vagy..? Konkrétabban!

Személy szerint nem hinném, hogy kopi, sőt, ha van hasonlóság [bevallom én nem igen látok] is túlzásnak tartom ezt így kijelenteni.

2017. júl. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Legelőször én is azt hittem hogy a Got7 kopizza a BTSt, de utána összehasonlítgattam az MV-jüket, a dalszövegeiket stb. és mikor már jobban megismertem a bandákat rájöttem hogy nem koppizzák a BTSt. :) Bár én akkoriban csak a BTSt szeretten mindenki mást csak egy utánzatnak gondoltam(még az Exot is pedig ők hamarabb voltak a kpop iparban mint a BTS😂), szóval elképzelhető hogy a nagy elfogultság miatt gondoltam ezt😂😂
2017. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, valamilyen szinten mindegyik csapat figyeli a másikat, hogy tudjanak újat hozni. Viszont a BTS mérföldekkel előrébb tart mint a Got7, nagyon jól összerakott banda és tényleg tehetségesek. Big Bang után ők a második kedvenceim.
2017. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 ncskcsk ***** válasza:
88%

Akkor BTS meg Big Bang kopi :_D

Elkerülhetetlen, hogy legyenek a csapatok között hasonlóságok, mivel követni kell a trendet, viszont a Got7 sztem pont olyan csapat, amely trendkövetés mellett meg tudja tartani az egyediségét. Én már csak tudom, mert nem szeretem a Got7 stílusát (csak a hard carryt szeretem), tehát nálam ez azt jelenti, h hűek magukhoz.

2017. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Istenem. A POP műfaj sose lesz egyedi. Max az indie zenészek.
2017. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Te jóságos... Ez volt az első gondolat ami eszembe jutott.

A második pedig az, hogy ez a baj, amikor valaki csak max. 2 bandát ismer, (természetesen az egyik ebből a BTS,) és már az élete a kpop, de azokról a bandákról még csak nem is hallott, akik miatt az egész ennyire népszerű lett.

2017. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!