Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleménytek az Opeth...

Mi a véleménytek az Opeth együttesről?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó zenéket csinálnak?

2017. aug. 25. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jók. A karrierjük közepe táján kiadott anyagaikból amit hallottam az tetszett, emlékeim szerint a Watershed meg a Blackwater Park is nagyon jó albumok. Az újabbakat inkább csak háttérzene gyanánt hallgatnám, a nagy régieket, mint az Orchid-ot pedig még nem hallottam.
2017. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy bajom van velük, hogy néha túl monoton. Pl. Deliverance vagy az Orchid album. Amikor már 5 perce megy ugyanaz és nem történik semmi, akkor azért már unni szoktam. De vannak nagyon jó albumaik. Blackwater Park, Still Life, My Arms Your Hearse, Ghost of Perdition, Watershed, ezek mind nagy kedvencek és az elejétől a végéig baromi jók. Az újabb stílusuk már annyira nem jön be, a Heritage-et még nem hallottam, a Sorceress-ről 1-2 szám tetszik csak, a Pale Communnion meg nem rossz, az tetszik, de a régi stílust preferálom inkább.
2017. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, az album neve Ghost Reveries. Összekevertem az azon lévő első számmal :D
2017. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Blackwater Park egyszerűen a 2000-es évek egyik (ha nem A) legjobb metal albuma.

Utána számomra picit ellaposodtak, de az utóbbi pár lemez - bár teljesen más stílus - nagyon tetszik. Talán velük együtt hozzáöregedtem ehhez a zenéhez, amit most játszanak.

2017. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Opeth zseniális együttes.
2019. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Faun
2021. dec. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!