Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak meleg rock együttesek?

Vannak meleg rock együttesek?

Figyelt kérdés

Például mint Freddie Mercury a Queensből

Csak úgy érdekel, mert pl róla se gondolnám és mégis.



2017. aug. 26. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az egyház egyik gyakori támadási alapja az hogy a rockzenészek között rengeteg meleg van, pl. David Bowie és Mick Jagger (jó, ők biszexuálisok ahogy Freddie vagy Lennon is az volt).
2017. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Rob Halford (Judas Priest)

Paul Masvidal / Sean Reinert (Cynic)

2017. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Meleg rock EGYÜTTESEK? Nem hiszem hogy a szexuális beállítottságuk alapján állnak össze.... Meleg előadóművészek meg nyilván vannak. Ahogy tanárok, sofőrök, pékek, egyebek is.
2017. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

S igen úgy értetten, hogy előadó van- e, de egy magába egy ember a rock zenében nem nagyon van :D ezért fejeztem ki az együttes szóval de kulcsszavaknak már csak előadót írtam xd

2017. aug. 27. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Azért nem mondanám, hogy Bowie és Jagger testesítik meg a meleg sztereotípiát a közös és nem közös afférjaikkal, meg az életmódjukkal együtt nézve sem, ráadásul a bi és a homo lényegesen mást jelent.


+1: Elton John (bár a műfaj csak féligmeddig rock)


Amúgy hallotam már olyat is, hogy Mercury is bi volt...de úgy tudom mindig komolytalanul válaszolt az ilyen kérdésekre. Állítólag egyszer valami olyasmit mondott egy interjúban, hogy "meleg vagyok, mint a kályha, drágám"...mondjuk őszintén, nem tudom, ez angolul hogy hangozhatott...:'D

2017. aug. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

#1, bocs, a Merurys részt már nem olvastam.


*én is hallottam már olyat

2017. aug. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!