Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jon Bon Jovi valóban meleg?

Jon Bon Jovi valóban meleg?

Figyelt kérdés
Tényleg a Bon Jovi zenekar énekese meleg?állitólag bevalotta egy amerikai újságnak de én úgy tudom hogy felesége van és gyerekei

2015. nov. 19. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kevered az angol hot szóval, ami magyarra fordítva meleget jelent, de arra mondják, aki nagyon szexi, jól néz ki.
2015. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem meleg.


Amire gondolsz, az a rolling stone magazin, terjed a pletyka, hogy bevallotta, hogy biszex, és lefeküdtek a gitárossal. A pletykával az a baj, hogy a rolling stone magazin a neten NEM visszakereshető, amikor Jon Bon Jovi volt a címlapon (2 alkalom), az a 80-as évelben volt. Akkoriban egy ilyen vallomás nagyon nagy port kavart volna, mégis csak akkor lett ilyen pletyka, mikor az internet bejött a képbe. Egyszer találtam a neten egy pletykákkal foglalkozó oldalt is, már nem fogom tudni újra linkelni. Ott volt pl. az a hír is, hogy Jon Bon Jovit kórházba vitték, mert lesz**pott egy csomó másik pasit. Utánajártak, honnan jön a pletyka: kezdetben nőkre mondták, az előtt Elton Johnra, megint előtte sportolókra, előtte cheerleader lányokra, és egy 40 éves pletyka. Azon kívül meg ehhez Richie Sambora gitárosnak is melegnek kéne lennie, hogy lefeküdjön vele, az már sok, azt nem hiszem el.

Van, aki leb**zizza, mert híres, és sokak szerint a rock zene csak a kemény metálnál kezdődik, de azok buták. Még azért hallhattad ezt, mert liberális demokrata, támogatja a melegek jogait. A társ-zeneszerzője a bandának, Desmond Child meleg, Jon Bon Jovi szerepelt a filmben, amiben kampányolt emellett. A Livin on a Prayer pedig eredetileg ennek a dalszerzőnek az életéről szólt, és Jon és Richie írták át rockhimnusszá.


Ha úgy érted, hogy mostanában vallotta be? arról még nem hallottam, de nyilván van ilyen pletyka mindenkiről. Pár éve az terjedt róla, hogy meghalt.

2015. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előttem szóló, ott a pont.
2015. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi. :)
2015. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!