Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen az A38-as hajó Budapesten?

Milyen az A38-as hajó Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok, januárban lesz Moonspell és Cradle Of Filth koncert a hajón. Soproni vagyok, és sosem voltam még nagyon koncerten, anyagi gondok miatt (tanuló vagyok) nem engedhettem meg magamnak hogy a kedvenc bandáim koncertjére elmenjek, szóval tapasztalatlan vagyok. De mivel a Moonspell a kedvenc bandám, ezt most nem hagyhatom úgy ki mint a Rockmaratont. Mire számítsak? Mekkora tömeg lesz? Tudok majd venni a helyszínen esetleg felvarrókat vagy pólót? A koncert elkezdése előtt mennyivel érdemes odamenni? Ha esetleg még innen megy valaki, lenne kedve összefutni ott?:) kicsit félek egyedül, hogy őszinte legyek, de nagyon várom

2017. aug. 26. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi a hajó, szóval pár száz emberre lehet számítani maximum. Amikor én voltam, nem lehetett venni semmi ilyesmit, de ez gondolom részben zenekar függő is. Fél órával minimum, de ha ilyen messziről jössz akkor többet számolj rá. Mondjuk szinte senki se kezd pontosan, meg sokszor van előzenekar is, de gondolom biztosra akarsz menni. Nekem az egyik legjobb koncertélményem az a38hoz kapcsolódik, nagyon hangulatos hely, remélem te is jól érzed majd magad:)
2017. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Hát, ízlések és pofonok, de én speciel ki nem állhatom az A38-at. Szűkös, büdös, drága. Nagyobb koncerteken olyan tömeg van, hogy lehetetlenség eljutni a slozira. A pultnál meg szomjan döglesz, mire nagy kegyesen kiszolgálnak az 1000 forintos sörrel. Ha nem adsz jattot, vágják a pofákat és a következőnél még többet szobrozhatsz a pultnál. Hangosítás olyan amilyen. Nem rossz, de azért nem is a legjobb. Egy Dürernél mondjuk fényévekkel jobb. Attól függ merre állsz. Középen érdemes helyet találni, de jaj neked, ha rád jön a pisálhatnék. Sosem keveredsz ki a tömegből.


Zenekarfüggő, de szokott lenni merch pult. A sok hülye állat az előtt szokta elállni a kivezető utat.

2017. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kulturált hely, jó a hangosítás és a fények is. Mondjuk nem voltam még teltházas koncerten, így én nem tapasztaltam tömeget, sort a wcnél vagy a piás pultnál, a levegő is jó volt. A pia tényleg nem a legolcsóbb, de túl lehet élni, vagy lehet előtte inni máshol. Én nem mennék oda hamarabb, mert úgyse kezdik el időben.
2017. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Mi is megyünk, bár a Cradle miatt főleg. Az A38-on én sem jártam még, viszont 600 fő a max befogadóképessége, úgyhogy én rohadt nagy tömegre számítok. A Barba Negrában lett volna egyébként a koncert, csak aznap pont lesz ott egy másik is (Accept), így ezt a bulit már csak a hajóra tudták leszervezni sajnos. Én azért reménykedem benne, hogy átkerül mégis egy nagyobb helyre, mert semmi kedvem a heringpartyhoz. Merch pult meg biztosan lesz, bandától függ, hogy miket hoznak magukkal, felvarrókat nem szoktak, inkább csak pólókat. Viszont mivel a Moonspell csak előzenekar lesz, így ne számíts nagy pólóválasztékra, lesz kb 2-3 fajta és ennyi. Kapunyitás előtt, ha odamész 2-3 órával hamarabb, akkor garantált első sorod lesz, bár mivel januárban lesz a koncert, elég lesz 1 órával előtte is, mert kevesebben mennek ki hamar a hideg miatt. Ha gondolod írj privátot és betársulhatsz hozzánk a koncerten :D
2017. aug. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már csak pár nap. :D
2018. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!