Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Muiért van az, hogy John Bon...

Muiért van az, hogy John Bon Jovi ( nem szeretem de tudom ki) hangjára BAritone-t mondanak, de Topny Kakko (sonata artica) pedig tenort mondanak? Mind a 2 énekes szerintem ugyan olyan magasan énekel. Linkek lent.

Figyelt kérdés

Sonata Artica Tony Kakko https://www.youtube.com/watch?v=11Jgrpr0cTk


John Bon Jovy https://www.youtube.com/watch?v=lDK9QqIzhwk


2017. aug. 30. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Írni tanulj már meg. És a kérdés szempontjából miért lényeges, hogy szereted-e, vagy sem?


Amúgy meg attól, hogy az egyik bariton, másik tenor, még énekelhetne hasonló hangmagasságon, ez az egyik, a másik, lehet, hogy az infó téves, a harmadik pedig, lehet, hogy a hangszínük miatt tűnik egyforma magasnak mindkettő.

2017. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
@1: Nem is írt olyat, hogy szereti. :)
2017. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt írta: "nem szeretem, de tudom ki"....csak nem értettem ez miért lényeges a kérdés szemponjtjából. :'D
2017. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mojjo ***** válasza:
@3: szerintem cikisnek tartja valamiért Bon Jovi-t, aztán véletlen sem akarja, hogy az a gyanú vetüljön rá, hogy ő szereti :D Szerintem egy kamasz a kérdező, aztán ilyenkor sok minden cikinek tűnik, jobb előre védekezni :)
2017. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki ha egy fiatal igényes zenét hallgat?
2017. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mojjo ***** válasza:
@5: természetesen nem az :)
2017. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!