Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2Pac vagy Chester Bennington...

2Pac vagy Chester Bennington halála volt a nagyobb sokk a zeneiparnak és a zenei világnak?

Figyelt kérdés
Kinek volt nagyobb a rajongótábora, kit hiányolnak többen?

2017. aug. 24. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel nem lehúzni akarom Chester Bennington-t, de szerintem 2Pac 100x ikonikusabb alakja volt, a saját zenei stílusának.
2017. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

2pac, de ugye ott teljesen másról volt szó.

CB tök "átlagos" halált halt és igazából annyi, hogy népszerű volt a zenéje, de ennyi.

2pac viszont gyilkosság áldozata lett, amit előtte már megelőzött egy jó kis balhé, igazából a zene is erre volt kihegyezve.

2017. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
B.B. King mindkettőt lepipálja, ott is elég sok a gyanús körülmény. Szerintem Chester halála zenei szempontból sokkal jelentősebb, 2pac legfeljebb a bűnügyek rajongóinak érdekes.
2017. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Az a baj hogy szerintem itt a legtöbb ember szubjektív választ fog adni.


Előző

2pac a 90-es éve amerikai gengszter rap zenéjének a zászlóshajója volt.


A Linkin Park meg csak úgy volt, sokan szerették, de kb ennyi. Nem volt egy korszaknak ikonikus bandája vagy semmi ilyesmi. ezeket azért mérlegeld.

2017. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

#3 Nem értem miért érezted szükségét annak, hogy válaszolj, ha látványosan csak idiótaságot tudsz beszélni. A kutya se volt arra kíváncsi, hogy szerinted melyik zenész fontosabb a kérdésben szereplő mindkettőnél. Persze, volt mindkettejüknél kétségkívül fontosabb zenész a történelem során, meg neked, vagy nekem jobban tetsző, de nem ez a kérdés, hanem két lehetőség közül kell választani. Olyan megerőltető lett volna kihagyni B.B. Kinget a válaszodból? Amit utána írtál az meg még nagyobb állatság volt... A kilencvenes évek óta gyakorlatilag nem létezik olyan előadó a hip-hop szcénában, akire 2Pac ne lett volna közvetlen, a hip-hop pedig jelenleg a második virágkorát éli, szóval ez a bűnügyes megnyilvánulásod volt az egyik legnagyobb baromság, amit a napokban olvastam.


...és hogy a kérdésre is válaszoljak, az imént leírtam 2Pac hatását, Chesternek is nagy zenei jelentősége volt, ő juttatott be egy bizonyos hangzást a mainstream-be és már vannak előadók, akiket inspirált, de szerintem kilóra ez még eltörpül 2Pac hatásához képest. Ez persze még a zenetörténelem előrehaladtával simán változhat.

2017. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
*közvetlen, vagy közvetett hatással
2017. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjanak békében és kész. Mit kell itt phaszakodni???
2017. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem lehet eldönteni,mert más generáció mindkettő.

Mivel én csak 18 éves vagyok,így számomra mindenképp Chester halála a fájóbb,és szerintem a zeneiparnak is.

2017. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Az válaszolók nagy része szerintem nem igazán értette meg a kérdést... XD
2017. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
2Pac-é.
2017. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!