Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » László Attila miért ennyire...

László Attila miért ennyire "eldugott"?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, a Csillag születik 3. szériájának a győztese. A erdélyi "kisfiú". Néhány hónapja eszembe jutott és megkerestem. Megtaláltam a youtube csatornáját és azóta nem tudok leállni vele. Egyszerűen annyira csodálatos hangja van, hogy eszméletlen. Teljesen megnyugtat. Ilyet még nem nagyon éreztem más előadónál.

Kicsit sajnálom, hogy ennyire népszerűtlen pedig gyönyörű hangja van. Na mondjuk van ennek jó oldala is, nem lenne jó ha "celeb" lenne és a csapból is ő folyna meg mindenféle hülyeséget kéne neki csinálni. Csak tényleg sajnálom, hogy soha sehol nem hallom és nézettsége is alig van ahhoz képest, hogy mekkora hang ez az ember.



2017. aug. 31. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nekem László Attila a gitáros. Ha van olyan, aki nem tudná...
2017. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké. Én azért írtam, hogy elkerüljük a felesleges hozzászólásokat mint például a tiéd.
2017. szept. 1. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Oké, én meg azért írtam, mert senkinek fogalma sincsen az emberedről.
2017. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3! De, képzeld el, h azért mert te nem ismered, más még igen.

Ugyanezt gondolom, amit te kérdező. Egy igazi csoda, több figyelmet is érdemelne :)

2017. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én találkoztam vele kétszer is személyesen. :) (nem lakok túl messze a szülővárosától)


Nekem is kicsit fura így visszagondolni, hogy miután megnyerte a Csillag születiket milyen népszerű lett, és ez a népszerűség mennyire megkopott. :/

2017. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ki dugta el? :-)
2017. szept. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ma találtam rá véletlenül a youtubeon. Én sem értem, hogy ilyen csodás hanggal miért nem láthatjuk sehol?? Érdemes rákeresni a facebook oldalára, gyönyörű dalok hallhatók. A youtubon is sok feldolgozás megtalálható, rengeteg elismerő hozzászólással. Rúzsa Magdiból sikerült "sztár"t csinálni, nem értem, hogy Attilát miért hagyták elkallódni. Magdit imádom, ő a kedvencem.
2017. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!