Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncertre megyek és nem lesz...

Koncertre megyek és nem lesz ruhatár. Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Milyen táskát vigyek vagy hogy óvjam az értékeim? Várom a tanácsokat .:) Szerintem a telefonomat is lecserélem addig egy gagyibbra.

2017. szept. 5. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisebb, vallon keresztbe tett taskat szoktam vinni olyankor, es mikor ugralok, fogom a veget. Jobb, ha van belul egy cipzaros resz, oda beteszed a telefonod, es nem lesz baja. Ha hosszu ujju is van nalam, azt rakotom a derekamra (bordzseki stb).
2017. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi !:) Ja és azt kihagytam, hogy lány vagyok.
2017. szept. 5. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdésben milyen szerepet játszik az hogy lány vagy?
2017. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, azt gyanitottam a taska kerdesbol ;) sok koncerten voltam mar, de ez mindig bevalik, nem volt problema. jo szorakozast!
2017. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kistáska, amiben csak és kizárólag a legfontosabbak vannak. Ezt keresztbe rakod a válladon, de ennél is jobb megoldás a minihátizsák, mert akkor mindkét kezed szabad lehet. A gagyitelefon jó ötlet, sokkal könnyebb elereszteni magad, ha nem kell folyton az értékeidre vigyáznod.
2017. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 a pasik többsége mindent belerak a zsebébe. A női nadrágoknak nincsenek olyan mély és nagy zsebei, illetve egy nő a szűk nadrágokban érdekesen mutatna egy full telepakolt zsebbel , tehát ilyesmi miatt. És a többieknek köszi a segítséget! :) Szerintem mini táskát viszek és egy pulcsit, amit a derekamra kötök vagy ha valaki hoz táskát, akit ismerek, abba belerakom :D
2017. szept. 5. 20:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve még a tornazsákon gondolkozom, mert hátizsákból csak nagy van nekem :D
2017. szept. 5. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb írták, nagyon kicsi, vállon keresztbe vethető táska, amibe a legszükségesebbek (telefon, pénztárca) beleférnek. Mivel lány vagy gondolom neked kevésbé játszik, de én a póló alá szoktam felvenni, akkor nem tépik le rólam a pitben. Esetleg ha olyan helyre mész, akkor talán megkérheted a biztonságiakat, hogy betehesd a táskád a kordonon belülre.
2017. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!