Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen DAC/AMP eszközt ajánlot...

Milyen DAC/AMP eszközt ajánlotok MOBIL "audiofil"-eknek?

Figyelt kérdés

Milyen D/A átalakítót, analóg fejhallgató erősítőt ajánlanátok a minőségi zene szerelmesének, aki mindig úton van?


Pár hete sikerült beszereznem egy Sennheiser HD 630VB fejhallgatót és bár valószínűleg ez még közel sincs a high-end kategóriához és én sem lettem azonnal audiofil - bár genetikailag bennem lehet a vájtfülűség 😀 - de nagyon szeretem a zenét és igénylem a prémium minőséget...

Kérdésem az lenne, hogy felső-kategóriás laptophoz és mobiltelefonhoz (Samsung Galaxy Note 4 - sajnos nem a jobb minőségű DAC chippel szerelt) milyen külső erősítőt ajánlanátok ami nem elvetemülten magas árkategória?

Tehát az lenne a kérésem, hogy legyetek szívesek ajánlani a számomra ár/érték arányban TOP terméket (DAC/AMP), amivel ezt a szóban-forgó fülhallgatót örömkönnyek közepette tudom üzemeltetni és vele együtt élvezni a zene adta érzést! Az sem baj, ha külön laptopra és külön telefonra ajánlotok erősítőt (hangjavítót) és persze a hibridek is érdekelnek - Segítségeteket előre is köszönöm!



2017. szept. 15. 12:21
 1/1 Isti1976 válasza:

Cayin N5ii , mivel kifutó széria így 100eFt körül lehet találni újat. Ár/értéke nagyon magas.


[link]


Ez önálló lejátszó, nem kell hozzá mobiltelefon, de öszekötve USB-n D/A konvertálja az onnan érkező digitális jelfolyamot is.


Az utódja az S végű, de az még drága.

2018. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!