Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen lett a zeném?

Szerintetek milyen lett a zeném?

Figyelt kérdés
[link]

2017. szept. 15. 19:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon gagyi. Unalmas, ötlettelen, monoton sza.r. Próbáltál már rendes zenéket hallgatni, hogy valami fogalmad legyen az egészről?
2017. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Szeretem az ilyen zenéket, de ez nekem nem jött most át. Nem azt mondom, hogy nem jó, vagy rossz.....
2017. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én arra voltam kiváncsi, hogy ki szerint jó a zene.Nekem senki se akarja megmondani hogy milyen zenéket hallgassak. Nekem az ilyen fajta zenék jelentik A zenét.
2017. szept. 15. 19:56
 4/27 anonim ***** válasza:
50%

Most akkor vélemenyt akarsz, vagy csak azok erdekelnek, akik a pöc söd szopkodják...?

Ez egy fos amit csinaltal, akinek van sz.gépe az mind megcsinálja ezt a xart.... meg csak ritmuserzek sem kell hozzá....

2017. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%

A kérdés az volt, hogy szerintünk milyen, nem az, hogy ki szerint jó.

Szerintem ez nem zene. Ettől függetlenül biztos lesz, akinek tetszik.

2017. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
42%
Van mit alakítani rajta, fejlődnöd, de egyáltalán nem rossz. Szerintem ha többet csinálsz ilyesmit, jobban ráérzel, nagyon jó zenéket fogsz csinálni.
2017. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanmár. A minimal techno mint műfaj a zene abszolút legalja. Olyanoknak való, akik képtelenek érdemi ritmusokat feldolgozni vagy bármilyen hangszer hangját befogadni. És olyanok csinálják, akiknek se zenei tehetsége, se hangszeres tudása, se semmilyen ötlete nincsen. Komolyan, egy zörgő légkondi érdekesebb ritmusképleteket produkál. És ez a feltöltött izé még ennek a legalja műfajnak is a legprimitívebb formáját hozza. Nekem ez a válaszom a "milyen lett a zeném?" kérdésre. Ha a kérdező ezt nem képes felfogni, akkor nemcsak zeneileg tehetségtelen, hanem egy minden téren fogalmatlan kis sza.rzsák.
2017. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Torma András akkor furulyázzál le egy hangszerest te ratyi. Nem tudom hogy mivel érdemeltem ki ezt a hangnemet, de elmagyarázhatnád
2017. szept. 15. 20:25
 9/27 Bihar Valatonon ***** válasza:
55%

Jókat röhögök, meg itt ott majdnem sírok...

Torma András: Hogy jött ide a Minimal Techno?! Amit leírtál az max arra utal, hogy totálisan primitív vagy...

Kérdező: Ha arra voltál kíváncsi kinek tetszik ez a divat katyvaz, amit te zenének tartasz rakd be olyan csoportokba ahol ilyet szeretnek, mert vannak olyanok amik jók, de nem ezekkel a divat hangzásvilágú semmikkel.....

Aki meg ezt a zenét a valódi minimal technohoz, vagy minimalhoz hasonlítja fogalma nincs róla, milyen a valódi Minimal Techno...

2017. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
Elmondtam a véleményemet egy olyan kérdés kapcsán, amelyben az emberek véleményére kérdeztél rá. Erre elkezdtél arcoskodni. Ezzel érdemelted ki a hangnemet. Ha nem bírod a kritikát, akkor ne kérd ki az emberek véleményét. Ilyen egyszerű ez kisfiam.
2017. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!