Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha összeállítanának egy top...

Ha összeállítanának egy top 10-es a világ legeslegjobb slágereit, szerintetek benne lenne a Green Day-től a Boulevard of broken dreams és a OneRepublictól az Apologize?

Figyelt kérdés
Nálatok, hogy nézne ki egy top 10-es zenelista?

2017. szept. 20. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem lennének benne az általad említettek. Egy top10-be valószínűleg időtlen klasszikusok lennének.
2017. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is lehet megcsinálni. Eleve több zenei stílus van, mint 10.
2017. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért a Green Day-es dal tarol még a mai napig. Szerintem nincs ember, aki nem ismerné.
2017. szept. 20. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése, de szerintem nem.

Az én személyes top 10-em:

1. Travis Scott - 90210

2. Earth, Wind & Fire - September

3. Abba - Dancing Queen

4. Behemoth - Blow Your Trumpets Gabriel

5. MVMB - Australiens

6. Travis Scott - Drugs You Should Try It

7. Ghost - Cirice

8. AC/DC - You Shook Me All Night Long

9. Kool & The Gang - Celebration

10. Yung Lean - Miami Ultras

2017. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tarol... Mai napig? LOL
2017. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük meg a dolgot egy másik szempontból...


Biztos láttál már sok top-10-es listát a youtubeon, és valószínűleg az is feltűnt, hogy az összes lista lényegébe szar. Az első helyen közhelyes dolgok szerepelnek, és kihagynak egy csomó számodra kedves dolgot, amik szerinted nem maradhattak volna ki. Higy miért? Mert nem lehet objektív listát készíteni, mivel az izlés rendkívül lényeges tényező.


Egyszerű példa, a Sötét Lovag sokaig az IMDB 2. helyén szerepelt, de most is benne van az első 10-ben, valaki szerint mégsem hordott soha szarabb filmet a hátán a föld.


Az én szubjektív listámon egyébként az Awesome Mix Volume 1 második száma biztos rajta lenne a listámon. :)

2017. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy még akár pár évvel ezelőtt is viszonylag ismert volt a Broken Dreams, de abba nem gondoltál bele, hogy eleve nem rég született meg. 2005...még kisgyerek ez a szám.

Az időtlen klasszikus kategóriába messze nem tartozik bele.

2017. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
One Republic?? Az "Apologize" maximum a 10 legótvarabb számok között lenne benne!
2018. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés kérdése. Én szeretem a Boulevard of broken dreams-t.

De nem lenne benne még a saját top 100-as listámban sem. Nem is tudnék ilyen 10-es listát összeállítani...De nekem minden bizonnyal benne lenne a Beautiful day a U2-től. Tehát teljesen ízlés kérdése...

2019. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!