Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » RTM vagy Killakikitt?

RTM vagy Killakikitt?

Figyelt kérdés
Válaszotokat indokoljátok is meg.
2017. szept. 23. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Az RTM szerintem egy szánalmas,tehetségtelen bagázs.A Killakikitt sem a kedvencem,de százszor jobbak,mint a Bustáék.Jöhet a lepontozás,de ez a véleményem és attól nem is fog megváltozni.
2017. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Killakikittnek semmi mondanivalója nincsen, ha nem vetted volna észre.
2017. okt. 2. 05:53
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg számuk van arról,hogy hogyan csúsztak le,hogyan lettek drogosok és hogyan álltak újra fel.Szerintem ez igenis mondanivaló,egyesek szövegével ellentétben.
2017. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mumus100 válasza:
100%

Kedves kérdező! Tévhitben vagy, mert az RTM-nek nincsen semmi mondani valója;)

A Killakikittnek meg az eggyik célja, hogy a segítségre szoruló embereknek segítsen!

Kicsit halgass utánna! ;)

2017. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ti vagytok elég nagy tévhitben, killakikitt csak a keménykedős dumájával kúszik fel mások hátán, az RTM meg simán lealázza, hogy heti szinten jobbnál jobbakat dob ki, főleg, hogy van mondanivalója, ami nektek nem jut el az agyatokig.
2017. nov. 22. 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Provokatív vagy, de ezt már megszokhattuk az RTM-esektől. Szóval, ez a mondanivalója csak bizonyos IQ szám alatt jön át?
2017. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rengeteg mondanivalója van egy mr busta számnak srácok csak ezt ti nem értitek meg!!4!!!négy!!(pl kábszeresbarmokmegeszikageecimett)by:rtl fan
2018. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na most fognak lepontozni.

En szeretem a killakikittet is es az rtm et is..

Semmi ertelme osszehasonlitani a kettot. Teljesen mas oldalrol kozelitik meg a hallgatokat

2018. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!