Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek bejön Ariana Grande a...

Nektek bejön Ariana Grande a dangerous woman klipbe?

2017. szept. 26. 21:21
 1/4 anonim válasza:
Szerintem elég egyhangú és ugyebár folyton ugyan az a mondat van , ami néha már megőrít az angol számoknál, de nincs különösebb bajom Ariana Grande-val, jó hangja van és a többi száma is jó , ez se rossz ,de ezt inkább akkor hallgatnám ,hogyha rajzolnék , mert elméláznék a szövegén :D (nem tudom ,hogy ezt azért kérdezted mert nagyon tetszik, vagy mert nagyon nem tetszik, de most kb. közepes választ adtam :D)
2017. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vagyok , kijavítom magam : Nem egyhangú , és tényleg jó hangja van , de én nagyon belemerülök , úgyhogy nem hallgatnám úgy ,hogy közben valamire koncentrálnom kell :D
2017. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mojjo ***** válasza:
Már a hangja, a zenéje, vagy a csaj?
2017. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

öm... szerintem igazán többet mutathatna magából...

^^

de nyugi, most már szhar autotune hangja van, és lopkodja a beat-eket ;)

inkább jelzőt nem használok arra, akikkel most ft-el, és a haja is nagyon menci lett ;)

Annyira megutálták miatta, hogy visszafestette... ez igen ;)

#1, ha a dangerous woman-on ,,kiakadtál,, (jó ez sem így van 100%ban) de ha meghallgatod a light is comming-ot, akkor... hallod, inkább ne ;)

Csak max. az első 50 mp-t ahol Nicki művésznő rappel ;)

Már ha tetszik az import cshöcs ;) xD

2018. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!