Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » RIVER FLOWS IN YOU --valaki...

RIVER FLOWS IN YOU --valaki segitene?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szerelmes vagyok ebbe a számba, és szeretném megtanulni zongorán, a gond csak annyi, hogy nem tudok kottát olvasni. (A barátnőm tanított meg amatőr szinten zongorázni, a kotta olvasás alapból nem érdekel.)


Tehát egy ÓRIÁSI kérésem lenne: valaki le tudná írni nekem LEGALÁBB A REFRÉNT ebben a szolmizációs rendszerben, vagy miben? Tehát C, D, E, F, G, A, H, C. Ebben a rendszerben! eszméletlenül hálás lennék :(((



2017. szept. 27. 20:10
 1/3 Mojjo ***** válasza:
100%

Tessék, ezekből a videókból megtanulhatod kottaismeret nélkül is lejátszani a teljes darabot:


[link]


[link]

2017. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, de sajnos nekem mindenkeppen ugy kene ahogy leirtam :(
2017. szept. 29. 09:36
 3/3 Mojjo ***** válasza:
@2: Megnézted egyáltalán amit adtam? A második videóban folyamatosan mondják, hogy melyik hangokat kell játszani, méghozzá pontosan az ABC-s hangokkal. Na meg zölddel mutatják, hogy melyik billentyűt kell leütni. Még a C-k is jelölve vannak a gyengébbek kedvéért, így mindenki kb. fél másodperc alatt ki tudja számolni, hogy melyik zenei ABC-s hang is szólal meg, még az is, aki életében nem játszott zongorán. Szóval akkor mi a gond? Pontosan azt kaptad, amit kértél, csak nem én írtam le a hangokat, hanem neked kellene vagy az ábráról, vagy úgy, hogy hallgatod, mit mondanak.
2017. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!