Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tinik! Milyen zenét hallgattok?

Tinik! Milyen zenét hallgattok?

Figyelt kérdés
Mi a menő most?

2017. szept. 28. 19:42
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Rómeó vérzik, Road, Zorall, 19l
2017. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez személy függő :) Van aki popra bukik, van aki rockra, valaki teljesen másra.


Amit most tudok, (ismerőseim által) hogy felkapottabb: Shawn Mendes, Halsey, 1D (pedig az már rég feloszlott). Persze lehet hogy csak az én ismerőseim nyomják ezeket, de nem tudom, nem lehet véletlen hogy a 80%-uk hallgatja őket.

2017. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Én rockot szeretem:)
2017. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 zyxNoname válasza:
84%
Ez nagyon személy függő de a korombeliek(17 vagyok) nagyrészt népszerű semmi értelme a szövegnek rap zenét hallgatnak én klasszikus zenét szeretem meg a rockot meg a punkrockot
2017. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mást,szeret hallgatni. Én a 80-as évek zenéit szeretem a legjobban.Mai előadók közül csak Bruno Mars és Miley Cyrus azok akik szerintem nagyon jók. De a kedvenceim: George Michael, Michael Jackson,Wham!,Duran Duran,Queen, AC\DC,Boney M.,Madonna, Elton John stb...💖
2017. szept. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Slipknot, Road, Depresszio, Junkies, Bullet For My Valentine, Breaking Benjamin, Egypt Central, Metallica, Ossian, Linkin Park, Thousand Foot Krutch, Avenged Sevenfold, Korn, Pokolgép, Five Finger Death Punch, Volbeat, Rise Against, Red Hot Chili Peppers, Stone Sour, Staind, Days Od Jupiter például.:D és még tininek érzem magam azért írtam ehez a kérdéshez :D
2017. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
88%

Bocsánat, off.

Nagyon boldog a szívem, hogy a mai fiatalok még hallgatnak 2000-nél korábbi együtteseket! És nem is akármilyeneket!


Jók vagytok!!! :)

2017. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Top5 kedvenc:

Halsey

Ella Eyre

Lorde

G-Eazy

Beyoncé


De amúgy mindenfélét, Spotify-on is rengeteg előadót/lejátszási listát követek.

2017. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Csak imagine dragons,beleértve az ő számaik átdolgozásait és az ő átdolgozásaikat más nem saját dalból:) Tehát alternatív rockot hallgatok régen volt rock és poprock is.Az ID gimnazisták körében egész népszerű,aki ismerősöm hallgatja őket,azok csak azt szinte.
2017. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Metált (Stratovarius, Paddy and the rats, ect...), Basshuntert, sok sok Eurobeat számot, meg a mostanában egyes körökben népszerű minimált.

Yah meg S3RL is nagy kedvencem :D

2017. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!