Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tinik! Milyen zenét hallgattok?

Tinik! Milyen zenét hallgattok?

Figyelt kérdés
Mi a menő most?

2017. szept. 28. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

GHOST,Creep-P, Nicki Minaj, Selena Gomez, animék openingjei, Hooligans, Halott Pénz, WellHello, PamKutya, ha szomorú vagyok akkor szomrúakat(Emely Sande, Sad Song) vagy valami elektronikus tucc-tuccot(David Guetta, Martin Garrix, Skrillex), néha Black Veil Brides.

Ha retrós kedvem van, akkor Beatles, Nirvana

Néha rámjön, hogy disney zenéket hallgassak, vagy más országok nemzeti himnuszait, meg a Medvehagyma dal.:D

Ja meg néha Mr Busta-t is szoktam meg Ak26, JVM, Miss Mood, ha épp rapphez van kedvem.


Szóval jó vegyes.:D

15/L

2017. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha 18 évesen még beleférek, mindent szeretek amit hangszereken játszanak a barokk miséktől a brazil thrash metalig.
2017. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Imadom Shawn Mendest, az 1D-t, Little Mixet. Mostansag Taylor Swift új albuma is bejön.

Ismerősi köreim, és az osztalytársaim inkabb rap, vagy a mostansag felkapott magyar zeneket hallgatjak.

15L

2017. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%
A mostanában kiadott magyar dolgokat kár zenének nevezni.
2017. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, hogy épp mit szeretek, általában alternative-rock, pop-punk és hasonló stílusokat szeretek, de Taylor Swifttől kezdve OneRepublicon át Neotonig gyakorlatilag bármit meghallgatok, ami megfog. Sőt órákon át tudok olyan bugyuta dalokat hallgatni, mint a Pink fluffy unicorns meg a Little Einsteins főcímdala. :D

Hogy mi menő most? Nem tudom, nem érdekel, nem ez alapján hallgatok meg valami. (Ne értsetek félre, nem vagyok az a típus, aki azért nem szeret valamit, mert mindenki más szereti, csak nem szempont nálam valaminek a népszerűsége.)

19/l

2017. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy Halsey annyira felkapott lenne mint Shawn - szerencsére. Tény, hogy sokkal többen ismerik mint egy-két éve. Amerikánan tényleg elég népszerű, Magyarországon egyenlőre kevésbé. Melanie Martinezt viszont rendesen felkappottá vált.
2017. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Death metalt, pár banda:

Cryptopsy

Cannibal Corpse

Morbid Angel

Deicide


14/F

2017. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 #8(3;19$9djwodkebkq ***** válasza:

Én személy szerint az ő zenéiket:

Skillet, My Chemical Romance, Flyleaf, Fireflight, The Letter Black, Red, Ashes Remain, Melanie Martinez, Sleeping Romance, Lacey Sturm

De én nem tartozom a többségbe, a legtöbben pop zenét hallgatnak, Shawn Mendest és társaikat... :)

2017. nov. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2017. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Fancsi410 válasza:
Imádom a The Neighbourhood-ot, Halsey-t, Harry Styles-t és Lana Del Rey-t. Hallgasd meg valamelyik dalt tőlük! :)
2018. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!