Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bal kezesek jobb kézzel...

Bal kezesek jobb kézzel hányan gitároznak? Hátrány-e?

Figyelt kérdés
én is balos vagyok és jobbos gitáron játszom jóideje de úgyérzem néha h jobb lett eredeti beállítottságomhoz mérten kezdeni tanulni? van e különbség? érdemes e áttérni, újrakezdeni? végülis egyenlőre csak 2 év van benne.
2010. máj. 28. 14:45
 1/1 Daweee000 ***** válasza:
Én balos vagyok, és balkezes gitárt is használok, ismerek olyat, aki jobboson játszik balkezessége ellenére, egyénfüggő, van akinek semmi problémája, van aki úgy érzi hogy jobban menne ha anno a jó kezével kezdte volna, én személyes tapasztalatot nem tudok mondani, sosem tanultam jobbkezes gitáron játszani, csak a balkezesség hátrányait érzem, mint a szűk gitárválaszték vásárlás esetén, illetve ha megyek valahová, nem tudok játszani mert mindenkinek jobbos gitárja van. Igazából nem tudom mi a jó megoldás, mindkettőnek megvannak a kompromisszumai. A legenda szerint Hendrix is jobboson kezdte, majd később tért át.
2010. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!