Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan találjak magamnak bandát?

Hogyan találjak magamnak bandát?

Figyelt kérdés
sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy hogyan találhatnék magamnak bandát? én alapjáraton énekelek, de játszom klasszikus gitáron is, de az ismerőseim között egyszerűen senki nem játszik hangszeren, akivel egyezik is a zenei ízlésünk. valami tipp? próbáljam esetleg kiírni valamilyen "bandakereső" oldalra?
2017. okt. 17. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Hát, igen, jó ötlet hirdetést felrakni, vagy ha még suliba jársz, ott is lehet, hogy találsz embereket. Járj el szórakozóhelyekre, van rá lehetőség, hogy ott ismersz meg valakit. Ne csak egy helyen próbálkozz, ez fontos. Jah, és ha mondjuk városban élsz, ott sokkal nagyobb a lehetőség arra, hogy összehozz egy bandát, mint mondjuk falun, ahol él 200 ember és 199 valahol száz éves kor felett jár... :D
2017. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!