Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan találjak párt magamnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés

Lúzernek érzem magam, hogy ezer éve próbalkozom és nem jön össze semmi. Leginkább neten próbálkoztam, de vagy pasiba futottam, vagy csak ja.. szimplán nem jött össze. A suli, ahova járok, mondhatni lány iskola, és szinte svédasztalnak is mondhatnám, de nem nagyon merek oda menni :D pedig volt már 1-2lány aki megtetszett. Ti mit csináltok elő szituációban?

(Valaki véletlenül nem tud a Modell Divatiskola nevezetű középsuliból ilyen lányt?:D)



2017. szept. 15. 20:47
 1/7 anonim válasza:

Nehéz dolog nagyon.

Én mondjuk alapban férfiakhoz vonzódom, de 2 éve szeretném kipróbálni egyszer lánnyal:)

Nem jön össze :DD

2017. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egy tökéletesen lányos lány vagyok. Nem a plázacica, de senki nem mondaná meg rólam a nemi identitásomat.

Aztán egy olyan cuki lány írt rám a minap. Azóta állandóan beszélünk egész nap megállás nélkül. Ő bevállalta, pedig mondta, hogy nem merte. Nem veszített semmit és még az is lehet, söt több, mint valoszinü, hogy ebböl több is lesz.


Telorol vagyok bocsko.

21/l :))

2017. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vonzódom a nőkhöz, igaz csak szexuálisan, viszont még sosem volt nővel kapcsolatom. Én nem vagyok kezdeményező típus, és még nálam sem próbálkozott soha nő.

Pedig kipróbálnám.

Ehhez elég bevállalósnak kell lenned, mert ha elutasítanak, annak valószínűleg egy suliban híre megy. Ha viszont nem mersz lépni, akkor marad ez az állapot. Nyilván a lányok többsége ugyanígy van, mint Te, ők sem mernek próbálkozni.


32/L

2017. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Személyesen tényleg para, bár úgy igazán veszíteni valód nincs, csak elutasít vagy megmondja, hogy bocsi, de én nem a lányokhoz vonzódom. Többször próbáltam már azért.. :-D Volt olyan, de ezért haragszom, az egyik kolléganőm "adott jeleket", hogy bejövök neki, meg hogy biszex, de mai napig nem tudtam azonosítani, hogy melyik táborba tartozik. Elmentünk moziba, meg sokat találkozunk a munkahelyen, de így telibe nem kérdeztem még rá, hogy most akkor mi a helyzet, mert pont attól tartok én is, hogy ha "kiadom" magam, akkor abból baj lesz... :-D Szóval azért gondold meg. :-) Egyszer a buszon szólítottam le egy lányt, de ő is hetero volt, bár nem mondtam neki, hogy én a lányokhoz vonzódok, de elég hamar kiderült, hogy ő nem. :-D De ez így nem is gáz, mert nem találkozunk úgysem többet. Kolléga/iskolatárs az már más tészta. Azt, hogy honnan lehet tudni, hogy egy szép, nőies lány leszbikus-e vagy sem, sajnos én sem jöttem még rá, de igyekszem :-D Egyébként rólam sem mondják meg. :-)


23LL

2017. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat!😁🙄
2017. szept. 16. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
én is mindig valahogy pasikba szoktam,sose volt még barátnőm szóval nem vagy egyedűl :D
2017. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is mindig pasikba futok bele ,még nem volt barátnőm sajnos .21l/l
2017. szept. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!