Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tegnap lefoglaltam Enrique...

Tegnap lefoglaltam Enrique Iglesias koncertjére a jegyemet ami 46000 forint volt kezelési költséggel. Kaptam egy kódot amivel majd lelehet tölteni később a jegyemet valamikor valahonnan. De mikor?

Figyelt kérdés
Illetve mától lehet megvasárolni a jegyeket az irodába es a neten is és most nézem, hogy oda ahova én foglaltam helyet ott egy jegy "csak" 25000 forint. Akkor tegnp miért 46000 ért adták nekem? Rádásul még csak nem is kézzelfogható? Nem szoktam komcertre járni így most egy kicsit aggaszt a dolog. Meg egy kicsit idegesít, hogy egy 20assal többet kértek. Szerintetek?
2017. okt. 18. 13:32
1 2
 1/12 Mojjo ***** válasza:
Szerintem írj a jegyirodának. Mi itt a GYK-n erre sokat nem tudunk mondani, ők fognak tudni felvilágosítást adni.
2017. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mojjo ***** válasza:
Egyébként milyen oldalról rendelted te ezt?
2017. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Hát ez elég durva összeg. Én 17ert vettem állójegyet a mai napon a jegy.hu oldaláról.

Te honnan vásároltad?

2017. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ja és azonnal le tudtam tölteni a jegyemet. Sőt e-mailben is kiküldték
2017. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csúnyán átb.sztak.
2017. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hol vetted? Én a [link] oldalon rendeltem. Kiemelt állóhely 24 900 Ft-ért és 900 pár forint volt a kezelési költség. Ez a szervező hivatalos oldala, innen biztos a rendelésed. Máshonnan én nem is mertem rendelni. Amint megtörtént a kifizetés, meg is kaptam pdf formátumban a jegyet, amit ki is nyomtathattam. Írj a jegyirodának, ahonnan rendeltél, hátha adnak valami választ!
2017. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egyébként vannak olyan oldalak ahol az eredetinél jóval drágábban adják el a jegyeket. Pl viagogog. Ez konkrétan egy jegyüzér oldal
2017. okt. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kérdező azóta megoldódott a dolog?
2017. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Tegnap megküldték a jegyet.
2017. okt. 20. 13:11
 10/12 Mojjo ***** válasza:
Valószínűleg az volt az üzleti koncepciójuk, hogy a hivatalos jegyárusítás kezdete előtt ők már árulnak jegyeket, majdnem kétszeres áron, aztán amikor elkezdődik a hivatalos árusítás, ők simán megveszik normál áron a jegyeket, és kiküldik a saját vevőiknek. Jobb, mintha totál átb.szás lenne és semmit nem kaptál volna, de azért ez is keményen lehúzás.
2017. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!