Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt egy film, ami nagyon...

Volt egy film, ami nagyon tetszett, de nem emlékszem a címére. A leírás alapján Ti felismeritek melyik ez a film?

Figyelt kérdés

A történet egy olyan katonáról szól, akinek csak a teste csonkja maradt meg, és egy gép tartja életben. Kísérleteznek rajta, és az elméjét babrálják meg, mintha mindig visszatérne egy vonatbalesethez, és neki a feladata hogy megoldja a rejtélyt hogy ki fogja elindítani a robbantást, mert ha megtalálja azt az embert, akkor megelőzhetik ezzel a vezetők a katasztrófát. Addig küldik vissza, amíg rá nem jön, hogy ő már nem is él, csak a gép miatt van öntudata. Persze megoldja a rejtélyt, megkedveli az asszisztenscsaj és lekapcsolja a gépet, és ő ebben a világban marad.

Ráismertek erre a filmre? Mi volt a címe?


2014. jún. 2. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeztem a filmre, de címére nem, arra én is most kerestem rá, úgy hogy beírtam a Googleba: film idő vonat.

Állítólag a Forráskód című film lesz az.

2014. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 karesz01 ***** válasza:
100%

Forráskód (Source Code)


[link]


színes, magyarul beszélő, amerikai-francia thriller, 93 perc, 2011 (12)


rendező: Duncan Jones

forgatókönyvíró: Ben Ripley

zeneszerző: Chris Bacon, Clint Mansell

operatőr: Don Burgess

producer: Mark Gordon, Philippe Rousselet, Jordan Wynn

vágó: Paul Hirsch


szereplő(k):

Jake Gyllenhaal (Colter Stevens)

Michelle Monaghan (Christina)

Vera Farmiga (Carol)

Jeffrey Wright (Dr. Rutledge)

Russell Peters (Max Denoff)

Joe Cobden (Laboratóriumi technikus)

Michael Arden (Derek)


Bombamerényletet követnek el egy vonat ellen.

A titkosszolgálat embere, Colter Stevens százados Sean Fentress álnéven ott volt a vonaton.

Feladata, hogy azonosítsa a merénylőt, aki újabb akcióra készül.

A Forráskód nevű szupertitkos program segítségével Stevens-Fentresst újra és újra visszaküldik a szerelvényre,

hogy megtalálja a merénylőt.

Minden alkalommal újabb bizonyítékra bukkan, ám a merénylőnek sikerül elmenekülnie.

Minél többet tud meg róla, Stevens annál biztosabb abban, hogy meg tudná akadályozni a robbanást,

ha egyszer nem futna ki az időből.

2014. jún. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!