Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik manapság a legjobb mainstr...

Kik manapság a legjobb mainstream rapperek?

Figyelt kérdés

A rapper alatt nem a Lil Uzi Vert féléket értem, az se baj ha trap, de ne ének legyen, hanem rap.

És lehetőleg a szöveg is szóljon valamiről, ne Drake, Wiz, Lil Wayne vagy xxxtentaction szint legyen



2017. okt. 24. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre az egyetlen helyes válasz Lil Pump. Kibukott a Harvard-ról, hogy megmentse a hip-hop-ot. :D


Viccet félretéve: szerintem Kendrick Lamar, Joey Bada$$, Tyler the Creator, Denzel Curry, Danny Brown, Bones, meg El-P és Killer Mike, mint Run the Jewels. Bár lehet, hogy ezek közt vannak olyanok, akik inkább csak a "nagyon népszerű" kategória, de nem mainstream, majd ha valaki gondolja, javítson ki.

2017. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Death Grips :P
2017. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Tyler, The Creatort én is imádom, mind az 5 albuma megvan, remélem fog még jönni Magyarországra :D


A többiek sem rosszak akiket írtatok :D


(Amúgy akármennyire is utálom xxxtentactiont eléggé fülbemászó dalokat csinál, pl a xxanax, akármennyire utálom mégis hallgatom)

2017. okt. 29. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!