Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek xxxtentacion, scarlxrd enekesekrol? Vannak itt akik szeretik oket? Szerintetek melyikojuk a jobb és miert?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja hogy fuves niggak meg stb ti mit gondoltok ezekrol? Szerintetek jofejek?

2017. okt. 26. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a nevük, vagy elírtad? Hogy lehet ilyen "művésznevet" választani? Gondolom akkor is be voltak szívva...
2017. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez a nevük de nyugodtan keress rájuk ha nem hiszed xd

Én bírom őket xd

2017. okt. 26. 17:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak XXXTentacion-ról tudok nyilatkozni. Se mint zenészt, se mint embert, nem kedvelem.

A zenéjéről való véleményemet nem írom le külön, inkább belinkelem két válaszomat róla, amikben kifejtettem, hogy mi a bajom a zenéjével:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__8824749-nek.. Itt a harmadik vagyok.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__8814030-sze.. Itt a második.

Emberként meg az a bajom vele, hogy ami megnyilvánulást tőle láttam, az mind végtelenül primitív és/vagy durva volt. Ha csak szimplán "füves nigga" lenne, azzal nem lenne bajom, az olyan figurák általában jó arcok, ez a csávó viszont meg van rekedve egy ilyen zavart lelkivilágú lázadó 14 éves szintjén, és mindemellett nagyon erőszakos. A barátnő verős dolog kapcsán nem tudom hogy hogy áll a jogi eljárás, de ha ad absurdum kiderülne, hogy semmi nem igaz belőle, a csávó akkor is rengeteget fenyegetőzik szociális médián, dicsekszik interjúkban, hogy kit hogyan vert meg, videó van róla, ahogy ököllel pofonvág egy rajongót, illetve az egyik dalának a SoundCloud-os borítóképe az volt, ahogy vigyorogva pózol egy véresre vert arcú földön fekvő fickó mellett. Szóval ja, szerintem nem jó fej.

2017. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy mi, pofanvag egy rajongot? Ez azert szerintem nem igaz. En erdekes embernek tartom sztem nagy forma. A rajongoival en pont az ellenkezojet lattam annak amiket leirtal. Bar nem tudom, nem ismerem annyira hogy eros erveket tudjak rola mondani, a zenei kozott vannak nagyon jok szerintem. Az hogy eroszakos, az meglehet de azokkal akik szeretik szerintem nem. Eleg eros szemelyisege van xd
2017. okt. 26. 21:26
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 "Hogy mi, pofanvag egy rajongot? Ez azert szerintem nem igaz."

https://www.youtube.com/watch?v=wQgt7Z8ipv0

2017. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De biztos volt rá oka azért vagy nem tudom.. Gondolom épeszű ember ilyet nem csinálna szerintem ő sem..
2017. okt. 26. 22:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Amúgy a héten is megütött egy rajongót koncert közben, de itt elvileg a srác ütött először és nem X. :D

https://www.youtube.com/watch?v=e6ZQW-r36s4&feature=youtu.be

2017. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 "De biztos volt rá oka azért vagy nem tudom"

Nem volt. A csávó reakciója magáért beszél: nem próbál védekezni, mert nem számít rá, és nem üt vissza, csak értetlenül néz... Mi alapod van ennyire védeni a csávót? Ha téged verne minden ok nélkül képen, akkor is kiállnál mellette?

Figyelj, gondolom még tinédzser vagy, ilyen korban hajlamosak vagyunk úgy érezni egyes alkotásokról, hogy annyira közel állnak hozzánk, hogy magával az alkotót is magunkkal azonosítjuk, és azt feltételezzük róla, hogy jó ember, csak azért, mert amit alkotott, az szerintünk jó. Ez az esetek egy bizonyos hányadában nagyon nem így van. Rengeteg legenda státuszban álló zenészről tudjuk, hogy nagyon nem voltak jó emberek, de ez nem kell, hogy hatással legyen arra, hogy miként éljük meg a zenéjüket, meg hogy elismerjük a zenére tett hatásukat. Épp tegnap derült ki, hogy Ethan a Crystal Castles-ből évekig bántalmazta és manipulálta a pár éve kilépett Alice-t. A Crystal Castles első albuma benn van a 10 örök kedvenc albumom között, oda-vissza imádom, és ez nem fog változni ennek hatására, mert az album zenei tartalma ettől nem lesz kevésbé zseniális, viszont nem is fogok Ethan védelmére kelni csak emiatt, őszintén szólva remélem, hogy valami legális eljárás útján lesz következménye a tetteinek. Valakinek nem megy a zenész és a zene fejben való elválasztása, ami teljesen érthető, elvégre ez az egyik legkevésbé tudatos szinten emésztett műnem, nagyon érzelem-centrikusan fogyasztjuk, ilyenkor viszont két lehetőség van:

1. Nem hallgatod többet a zenét, ha a zenészben csalódtál

2. Tagadod magadnak a zenész hibáit, hogy ne kelljen csalódnod

Az én személyes hozzáállásom miatt nyilván egyik esetet se helyeslem, de előbbit illetően még empatikus vagyok, míg utóbbit elítélem, mert egy nagyon veszélyes dolog. Kívülállónak ritkán árt, de annak, aki ezt az észjárást gyakorolja, annak nagyon el tudja torzítani az elméjét. Pár hónapja olvasgattam Tumblr-ön, ahogy elvakult rajongólányok védték a pedofil erőszaktevő Ian Watkins-t, páran odáig mentek, hogy amikor bűntárs vallomása, meg saját maguk által készített képi bizonyítékra alapozva elítélték, páran még akkor is mondogatták, hogy az egész csak egy nagy összeesküvés, aki ilyen szép dalszövegeket ír, az biztos nem lehet gonosz... De. Lehet. Sajnos...


"Gondolom épeszű ember ilyet nem csinálna szerintem ő sem.."

Ez a f#szkalap nem épeszű ember, az a baj, és ezt alá is lehet támasztani.

- Többször is volt börtönben erőszakos bűncselekmények miatt

- [link] Itt arról beszél, hogy a börtönben megvert egy meleg csávót, csak azért, mert ránézett. Ha tudsz angolul, nézz amúgy még vele interjúkat, nagyon lejön belőlük, hogy nemszázas.

- [link] Ezt ő maga posztolta ki az internetre. Kegyetlenül ütlegel valakit, aki meg se próbál védekezni.

- [link] Még egy verekedő videó, amire nagyon büszke.

- [link] Ezt a képet pedig ő maga használta borítóképként az egyik dalához SoundCloud-on. Szerintem önmagáért beszél.


Nyugodtan hallgasd X zenéjét, ha tetszik, és ne engedj senkinek, aki meg akar fosztani a zene által szerzett örömtől, de amikor nem szubjektív alkotásokról van szó, hanem emberekről, akik ellen objektív bizonyíték szól, akkor ne legyél irracionális!

2017. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

csak xxxtentactiont hallgattam én is, az emberi részéről nem tudtam hogy ilyen, a zenéje viszont rohadt sz*r volt, bár az egész albumát nem hallgattam meg.

Nem értem amúgy, ez mostanában a divat, hogy úgy szét bass boostolják az alapokat hogy már recseg? :'D

A szövegei meg rím primitívek, a sekélyes témákról rappel mindig, azt is nagyon gyenge szókinccsel..


Inkább maradok Tyler, The Creatornál, nálam ő jelenti a rappet jelenleg, még Lamarnál is jobbnak tartom (főleg a Flower Boy óta)

2017. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
+ hozzá szeretném tenni, hogy xxx zenéi elég fülbemászóak, akármennyire nem is bírom, pl a xxanaxot szeretem hallgatni
2017. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!