Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek hogy éneklem a...

Szerintetek hogy éneklem a Caramel-Szállok a dallal c. számát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=yVnToysk-fA

Jöhet hideg-meleg, elfogadom a kritikákat stb


2017. okt. 31. 17:55
 1/3 anonim válasza:

Én nem értek a szakmai dolgokhoz úgy vedd!


Szóval alapjában véve én nem szeretem Caramelt(a hangszínét és a „nyávogásait" sem). DE tetszett az éneklésed, a mélyebb részeknél még az önállóságodat, egyediségedet is megtapasztalhattam. Megnyugtatott, de főleg a magasabb részeknél(hajlításoknál és (az általam csak „nyávogásoknak" nevevezetteknél) erősen éreztem a dal tulajdonosának előadásmódját és egy kis hamisságot azoknál néhol. Összességében viszont tetszett! Szívesebben meghallgatom bármikor, mint az eredetit, de ez már az én egyéni ízlésvilágomhoz való közelebb állóságodból fakadó dolog! Jó vót!😊

2017. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokszor volt hamis, és kétszer elcsuklott a hangod, ami azt jelenti, hogy nem elég erős a kevert hangod.

De amúgy gyakorlással nagyon jó lehet.

2017. nov. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Nagyon szépen köszönöm, akárki is vagy nagyon aranyos vagy

Második: Persze tudom, gyakorlás teszi a mestert ,köszi szépen

2017. nov. 3. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!