Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Rammstein énekese, Till...

A Rammstein énekese, Till Lindemann miért viselkedik olyan furcsán koncerteken és a klipekben?

Figyelt kérdés
Használ valami szert talán? Ugyanis elég "érdekesen" szokott megnyilvánulni minden fellépésén és klipjükben. Ugye metálegyüttesről van szó, így a hörgés, a mély hang, a botrányos szövegek és a sokkoló díszletek (művér, maszkok és társai) teljesen érthetőek. De Lindemannak mintha nem lenne tiszta minden mikor fellép, érdekesen rángatózik, darabosan mozog, a tekintete pedig mint valami pszichopatának. Használ valami drogokat vagy bármi gyógyszereket esetleg? Mert értem én hogy metál, de akkor sem szokott az ember normális esetben ilyen furcsán viselkedni.

2017. nov. 2. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nos pont ez a lényege, a minél extrémebb megjelenés. :D


nem kell hozzá semmi, mindössze annyi, hogy rendesen odategye magát. :D

2017. nov. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ezt eddig észre se vettem XD pedig már vagy 7-8 éve ismerem a Rammsteint. Nem szed semmit, nyugi.
2017. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Am ti honnan tudjátok? Együtt buliztok velük a backstage-ban? xD
2017. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
#3 megnéztem wikipédián XD
2017. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Akkor jó... xD
2017. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit nem komplett de nem baj nagyon adom a csávót
2020. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ehezz szer. Elég, ha valaki őrrült. De így szeretjük! <3
2021. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!