Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen volt a tegnapi Queen+Ad...

Milyen volt a tegnapi Queen+Adam Lambert koncert?

Figyelt kérdés

Imádom Adamat és a Queen is egy kedvencem. Nagyon örültem neki, mikor hallottam, hogy összeálltak.

Volt valaki? Jó volt? Sehol nem találok róla összefoglalót.

Én sajnos nem tudtam elmenni ezért érdekelne akár AL rajongó akár Queen rajongó szemszögéből. :)



2017. nov. 5. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezt szavakkal nem lehet elmondani.
2017. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2017. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek az első válaszolóval...még mindig nem hiszem el,hogy tényleg ott voltam :D
2017. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Eszméletlen volt.

A két öreg nagyon kitett magáért jó 2,5 órán át nyomták.

Adam egy adrenalin bomba egy percre sem pihent 20 centis sarkú sipőben ült Frank fején ami egy két méter magas robot szobor, magassarkúban bringázott és gyönyörűen énekelt, nagyon erős a hangja édes, kedves udvarias srác tele élettel és még a segge is eszméletlen- ;)

Brian May gitrázott földn vízen levegőben kb 3 méter magasból alászállva is, hát, nem semmi amit tud.

Mind látványban, mind koreográfia, show, lézerfények, és a zene, a hang utánozhatatlan, én megyek decemberben Londonba is megnézem őket újra.

2017. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Akkor én megtörném a dicséretfolyamot... Lambert lehet, hogy jó technikailag, de olyan erőtlen a hangja, hogy az valami borzasztó. Nem nézem jó szemmel, hogy Brian és Roger összeállt ezzel az átlagos képességű, öntelt sztárocskával, és fáj, hogy ezt kell mondjam, de úgy látom, hogy csak a zsozsetta fontos már az öregeknek, nem véletlen használják a Queen nevet (ami szintén felbőszít). A múltjuk miatt viszont továbbra is tisztelem őket, nem sok banda képes ennyire egyedi zenét előállítani.


Üdv.: Egy Queen-rajongó, aki betéve ismeri a zenekar munkásságát

2017. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Asszem nekem írtál privit...

Hallgass bele néhány Adam által énekelt dalba ha olyan 'vén rocker" vagy ahogy mondod...

Biztosan isemred a Whoa lotta love címűt...vagy nem?

Nem lehet hogy esetleg Adam jobban énekli?

Vagy a Mad World-ot?


Queen dalokból a Who wants to live forever Denveri koncerten...youtube...

Álomszép Adam hangja..


MInden csak nem erőtlen...

Hallaná ő hogyan énekelnek X-faktorban magyarok Queen-t asszem nem csak vércukra a vérnyomása is felmenne a Simon Cowellnek...


Adam ahogy anno Simon mondja Adam, the bad news is, we’re running out of time. The good news is, I’m the only one that’s going to be talking, and I think words are unnecessary but I want to give you a standing ovation.” Vagyis fölösleges bármit is mondani, amit tehetek állva tapsolni...


És azóta is tapsol neki több száz ezer ember....

2017. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 Persze, hogy tapsolnak neki, sok az idióta.
2017. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy meg mi a francért emlegetik az emberek azt a szenny X-Faktort? Nem onnan kell kulturálódni...
2017. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Szenny ami nálatok Mo-n megy.

Akik külföldön bekerülnek mindegyik tud énekelni...

Azért ne hasonlítgasd össze a Tv2 és az RTL műsoraival...


És amíg valakit felfedeznek aki termel évi 100 millió dollár bevételt a Queen-nel és termel évi 50milliót a saját lemezével addig a műsor legsikeresebb és egyetlen legsikeresebb előadáját valóban megtalálták- ez teszi hitelessé...


Hogy Mo mi teszi hitelesség arról még a Pentagonnak sem lenne gőze...

2017. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az X-Faktor külföldön is X-Faktor. A zenének nem az a lényege, de hiába magyarázom a sok mainstream köcsögnek.
2017. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!