Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki az aki elmenne az októberi...

Ki az aki elmenne az októberi 'Queen'& Adam Lambert koncertre?

Figyelt kérdés

Ha igen , miért

Ha nem, miért nem

(ne csak a pénz legyen az ok, az senkinek nincs)



2017. jún. 25. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

November 4 :D

Én ott leszek.

Mert szeretem és évek óta vártam hogy ide jöjjön. :3 És már pénzem is volt rá. :D

2017. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igeeeen!!!

A Queen a kedvenc együttesem,számomra ők közelítik meg legjobban a tökéletesség fogalmát...Sokkal jobbá tették az életem...

Adam Lambertet is imádom,és úgy gondolom,a mai énekesek közül ő a legalkalmasabb erre a cseppet sem könnyű feladatra.

Egy szó,mint száz:Életem egyik legjobb élménye elé nézek...Nagyon várom...

Találkozunk november 4-én!

2017. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is megyeeeeeek és már nagyon várom!!! Nekem is Adam Lambert a kedvenc énekesem és már régóta vágyom rá hogy elmehessek egy koncertjére!!😊😍 A Queen pedig egyenesen fantasztikus, örülök neki hogy együtt turnéznak! Már teljesen be vagyok zsongva!!:D Már csak 114 nap és 22 óra!!😄💕
2017. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valaki tudja hány órás lesz a koncert?
2017. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1,5 órás kb.

Én megyek.

2017. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sokáig hezitáltam, duzzogtam. Pontosabban tegnapig. Mivel számomra a Queen 91ben megszűnt és nem vagyok teljesen oda a Lambert gyerekért. De azt hiszem ez kihagyhatatlan. Csak 50% van jelen, de ha úgy gondolom,akkor egy Brian-Roger koncertre szívesen elmennék. Tehát meggyőztek.

Nem tudom mit szólna Mercury, hogy nélküle folyik a buli. nem lesz unalmas az tuti. de valahogy Deaconnek is igazat adok. A másik kettő motivációjára egyelőre csak találgatni tudok, bonyolult dolog. Majd kiderül a filmmel.

George Michaellel hallgattam volna vagy Marc Martellel szívesebben, csak az előbbi már szintén fent van a nagy buliban, Bowieval együtt..

szóval találkozunk a koncerten!:)

2017. okt. 11. 00:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen!!!^^ Ott tala!!!❤😁😁😊
2017. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!