Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lil Pump hogy lett hirtelen...

Lil Pump hogy lett hirtelen ekkora sztár?

Figyelt kérdés
A srácnak instán 2 hónapja még csak átlagosan 500k like volt a képein, most meg közel 1 millió, a Gucci Gang meg már 7. a HOT 100-on. Itt a következő slágere: [link]

#Harvard #rap #trap #lil pump #drose #harvarddropout
2017. nov. 9. 01:19
 1/10 Mojjo ***** válasza:
55%
Hogy kicsoda?
2017. nov. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2017. nov. 9. 01:27
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Az 500K lájk egy instagram képen az hol "csak"? :D Nem hirtelen lett sztár. Gyorsan, de nem hirtelen. A SoundCloud szcénából egy csomó rapper robbant be eszetlenül sebesen a köztudatba, mert az a kultúrkör iszonyú elhivatott, akit ők felkapnak, arról előbb-utóbb más is hall. A legtöbb dalának a YouTube-on eddig is milliós nézettsége volt, azt az algoritmus onnan már csak gyakrabban dobja ki az embereknek + a csávó egy két lábon járó shitpost mém, ami szintén elősegítette a hírneve exponenciális növekedését.
2017. nov. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
49%

Hát ez a gyerek pont szerencsés, hogy olyan lett, amilyen, és az embereknek ez pont tetszik.


Másképp nem ment volna fel magától a csúcsra, oda a közönség tolta fel.


De amúgy nagyon vicces tényleg, hogy gyakorlatilag agyhalott, kiváncsi leszek hogy megéri-e a 30-at, és ha igen, akkor mit fog akkor csinálni.

2017. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Én hallottam rappelni egy instagram videójában és nem tud. Úgy lett ekkora sztár, hogy most ez jön be a népnek. Ilyet én is tudok, meg akárki...
2017. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

#5 Hajrá, majd küldj nekem is egy millát, mikor meggazdagodsz ugyanebből.


(félre ne érts, szerintem se különösebben tehetséges a csávó, de ez az "ilyet bárki tud", meg a "most erre van igény" duma nagyon demagóg)

2017. nov. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg erre van igény. Éppen mit kapnak fel. De legalább próbálkozik a gyerek.
2017. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Fos az összes, Lil Pump, Lil csúzli,lil peep ,21 savage, meg az összes ilyen mainstream trash. Az, hogy Zaytoven a nevét adja ezekhez az alapokhoz az is tiszta szégyen. Ez az egész new school trap egy rakás szar. Nem hallgatok se 50-t se Snoop dogg-ot de itt az élő példa, hogy az iparból mindenki röhög rajtuk: https://www.youtube.com/watch?v=g0OdmRtuQew
2017. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Snoop Dogg már régóta ezt mondja és qurvára igaza van.
2017. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kecske.9000 ***** válasza:

8.ik

Egy kérdésem lenne.

Lil Peepet miért kell fikázni?

Hallgatok Snoop Doggot, Lil Peepet, 2Pacot, Lil Pumpot.

Személy szerint én csak 6ix9ine-t nem bírom elviselni

2018. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!