Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen csapat van, vagy lenne...

Ilyen csapat van, vagy lenne értelme belekezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval egy olyan csapatról lenne szó ami kpop dance covereket csinálna, akár egész számokat is néha (már ha lenne kedv és affinitás az ének, rap részeket is coverelni) ,mindezt kpop műfajban.

Két olyan nehezítő körülménnyel, hogy fiú csapat lenne (illetve részemről ftm transz emberke is rendben lenne simán) illetve a modern technika segítségével lehetővé tehetnénk hogy távolabb elő is csapattag lehessen. (tudom hogy hülyeségnek meg problémásnak hangzik de szerintem meg lehetne oldani) de persze amikor lenne rá alkalom akkor élőben együtt próbálni.

Végső cél amit megszerveznénk azért komolyan az lenne hogy indulhassunk a kpop world festivalon és kijussunk.

De persze maga a szórakozás is lényeg lenne meg hogy legyen egy csapat akikkel jól lehetne hülyülni meg jól érezni magunkat.

Szóval aki elolvasta ezt a regényt, és lenne kedve az írjon.



2017. nov. 10. 23:21
 1/7 Han MinRin válasza:

Szia!

Szerintem, ez egy nagyon jó ötlet!

Remélem, hogy sikerül majd összehoznod.

2017. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm, én is remélem, hogy sikerül :)
2017. nov. 11. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó ötlet, én benne lennék😊
2017. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, akkor ezek szerint nem akkora hülyeség, csak sajnos ember kéne még hozzá. 😂

Téged akkor érdekelne esetleg? 😊

2017. nov. 21. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

Engem érdekelne

Nyugodtan írj privit ha van valami fejlemény 👍😂😊

2017. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem is foglalkoztat ez a kérdés csak az én köreimben nincsnek k-poperek :((

Érdekelne ez a dolog, írj priviben nyugodtan :)

2017. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez egy tök király ötlet lenne :) Magyarországon alig ismeri valaki a k-popt így jó lenne ha az emberekhez eljutna ez a stílus :) csak fiúk jöhetnek? :)
2018. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!