Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14-15 évesen melyiknek lenne...

14-15 évesen melyiknek lenne több értelme? Elmenni fitneszezni vagy csatlakozni valamilyen egyesülethez, csapathoz?

Figyelt kérdés
Szóval el szeretnék menni sportolni valamit. Az egyik lehetőség ez a fitnesz, aerobic, cardió-edzés... szóval ilyen alakformáló, zsírégető órák egy ilyen központban, de szerintem ehhez még fiatal vagyok. A másik, hogy elmegyek valamilyen csapathoz, még nem tudom, hogy hová, és akkor ezentúl úszok/röpizek... De ebből meg mér kiöregedtem:( Szerintetek melyikkel járnék jobban?

2012. okt. 23. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

1: Míért vagy túl fiatal a fitnesz és...... hoz?

2: Míért öregedtél ki? Ha meg úgygondolod, hogy kiöregedtél, akkor meg minek sajnáltatod magad miatta?

2012. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Először a másodikra válaszolnék: szerinted felvesznek egy 15 éves gyereket mondjuk egy úszócsapatba? Mert mi mér egy csomót próbálkoztunk, de azt mondták, hogy ennyi idősen mér nem érdemes csatlakozni, meg fiatalabbak járnak. Ez így van összes többi sporttal is, csak most az úszást írtam példának.

A sportközpontba meg inkább felnőttek szoktak már járni, így valószínűleg egyedül kéne mennem, mert a barátaim is úgy gondolják, hogy ez nem nekik való.

Egyébként meg nem sajnáltatom magam, csak gondoltam talán vannak itt kb. ennyi idős emberek (mint én), és ők tapasztalatból tudják, hogy mire érdemes menni;)

2012. okt. 23. 16:24
 3/7 A kérdező kommentje:
* mér-ek helyett: már
2012. okt. 23. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:

az első,a fitnesz.

sokkal szebb alakot csinálhatsz magadnak,gyakorlatilag tökéleteset.

és 14-15-16 évesen már bőven versenyeznek a fitnesz versenyző csajok.

guglizz rá boldizsár doriszra pl.

és kihagytad a súlyzós edzést,mert a fitnesz versenyzők súlyzóznak is.

a csapatsport meg teljesen más.

ott nem csak rajtad múlik a siker,és sokkal többet is kell alkalmazkodni másokhoz.

2012. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi!:)

Ez a Boldizsár Dorisz elég durva. Szép alakja van, de azért ennyire nem mennék el a végletekig:D

2012. okt. 23. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pesten laksz, akkor gyertek le a haverokkal ju jitsu edzésre. Pont jó korban vagy hozzá, formásodsz tőle, és biztosan még élveznéd is...
2012. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem pesti vagyok:( de azért köszi!:)
2012. okt. 24. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!