Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire figyeljek elektromos...

Mire figyeljek elektromos gitár vásárláskor?

Figyelt kérdés
Meg szeretném venni életem első elektromos gitárját, de fogalmam nincs mire kéne odafigyelnem.(Most kezdeném az elektromost, még csak klasszikuson játszok.) Olyan középkategóriás áron keresek.

2017. nov. 12. 17:00
 1/4 Mojjo ***** válasza:
Milyen zenére szeretnéd használni? Mit takar a "középkategóriás ár"? Nekem pl 120-160 ezer környéke ugrik be róla, ami még nagyon bőven nem felsőkategória, de a gagyit már túlléptük. Erősítőre mennyit szánsz még ezen túl?
2017. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérj meg egy gitáros ismerőst, hogy menjen el veled és segítsen a választásban. Hiába írom le, hogy mire érdemes figyelni, a gyakorlatban nem biztos, hogy sikerül hasznosítanod a tanácsokat. Szóval kérj meg valakit, aki ért hozzá, hogy segítsen. Nem szégyen az.
2017. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,olyan 140-150 koruli arra gondoltam. Nincs gitaros ismerosom, ha lenne nem irtam volna ki gyakorira xd

Koszi a valaszokat:)

2017. nov. 13. 22:48
 4/4 Mojjo ***** válasza:
A milyen zenére szeretnéd kérdés sem elhanyagolható, mert más kellene power metálra, meg más country-ra :)
2017. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!