Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár kezdés,...

Elektromos gitár kezdés, vásárlás?

Figyelt kérdés
Strat vagy Les Paul kell rockra és bluesra? vagy egyik erre egyik arra? melyikhez milyen erősítőt ajánlotok otthonra?(10-15ös kereten belül ha van olyan)

2017. okt. 15. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
kicsit részletesebben esetleg? ebből az jön le 15 ért akarsz gitárt és kombót venni,bár az se derül ki mi az a 15 de mindenesetre az én gyenge középkategóriás felszerelésem 140 ha csak az erősítőt és gitárt nézzük egyben
2017. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul írtam de 10-15 ezres kereten belül milyen erősítő melyik fajta gitárhoz strato v les paul és h melyik milyen zenefajhoz jó
2017. okt. 15. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
10-15 ért egy használtat se kapsz a legkisebb cort és kategóriabeli társai is olyan 25 től indulnak amit akkor vennék meg ha tényleg már a héten kéne és tudom hogy az istenért se kaparok még 20-at össze hogy inkább vegyek 1 hónap múlva egy jobbat akár használtan 30-40 körül.Most megnéztem anno amiket elraktam könyvjelzőbe weboldalakat mikor én nézegettem a legolcsóbb egy 25 ezres cort és peavey volt de nem lehet tudni hogy szólnak és milyen minőség,érdemes kipróbálni egy ilyen árkategóriásat és az alapján dönteni.Biztos kapni olcsót,nekem van egy szerintem kukából szerzett kis kombóm amit úgy kaptam haveromtól,szétszedtem és egy olyan kapcsolás van benne amit 3 rongyból meg egy régi hangszóróból otthon is megépítek,elöször röhögtem rajt mi ez a szar most meg semmi pénzért el nem adnám hogy tudom milyen a hangja mert a tiszta az valami fülsimogató de az egyszerű torzítás is nagyon kellemes hiába ütött kopott és 5 ezret se érne meg senkinek.Csak van feléd valami hangszerész vagy eldugott garázs bolt ahol meg lehet ilyen cuccokat lesni esetleg kipróbálni,el kell menni és érdeklődni,és arra figyelni ne sózzanak rád valami göncöt mert látják nem értesz hozzá
2017. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Waff ***** válasza:

Mindkettő jó mindkét műfajra szerintem. Stratoból én inkább a HSS hangszedővel gyártottat ajánlanám.

10-15 ezerért valóban rizikós a kombó téma. A Cortokat, a Fender frontmanjét kerüld el ebben az árkategóriában. Ami használható az a Peavey, Marshall, Laney, Roland Cube...

2017. okt. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az új Dömper gitárok e körűl vannak. Van LP, és Strata model is.
2017. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!